Інститут розвитку міста

Стара версія сайту

Ю.Вілкул: В умовах воєнного часу у Кривому Розі всі хлібозаводи та пекарні працюють стабільно та забезпечують місто та городян хлібобулочною продукцією. Створено багатомісячний запас борошна та інших продуктів

Ю.Вілкул: В умовах воєнного часу у Кривому Розі всі хлібозаводи та пекарні працюють стабільно та забезпечують місто та городян хлібобулочною продукцією. Створено багатомісячний запас борошна та інших продуктів
Міська влада та Військова адміністрація тримають на постійному контролі всі питання життєдіяльності міста, зокрема забезпечення першочерговими продуктами харчування, виробництво борошна та хліба. В. о. міського голови, заступник голови Ради оборони Кривого Рогу Юрій Вілкул провів виїзну робочу нараду на одній із пекарень міста.
З перших днів війни у місті була організована робота по формуванню стратегічного продуктового запасу, у тому числі для забезпечення городян хлібом створено запаси борошна. Всі підприємства-виробники, хлібзаводи та пекарні міста працюють у штатному режимі, хлібобулочною продукцією забезпечується вся роздрібна мережа Кривого Рогу.

 

Щоденно підприємства харчової промисловості Кривого Рогу у роздрібну мережу та прилеглі міста і селища постачають майже 70 тонн хліба та хлібобулочної продукції. Не мала частка припадає й на приватні пекарні. Так, лише підприємство, на якому пройшла нарада, здійснює постачання хліба майже на 30 об’єктів бізнесу. Крім того, постачають свою продукцію в магазини міст Жовті Води та П’ятихатки.
«На сьогодні у Кривому Розі всі продукти харчування першої необхідності в наявності. Робимо все можливе для того, щоб всі криворіжці та ті, хто тимчасово мешкає у нашому місті були забезпечені всім необхідним. В умовах воєнного часу ми відпрацювали так, що всі хлібозаводи та пекарні міста забезпечені борошном та працюють стабільно. Приємно, що й приватні виробники продовжують працювати, постачають свою продукцію й радують криворіжців своїм асортиментом. До того ж багато хто з них не лише добре наповнює споживчий ринок міста, а й проводить благодійну роботу, допомагає Збройним силам України. Разом, кожний у своїй галузі, ми допомагаємо й нашим військовим, і переселенцям та підтримуємо нормальне життя у місті для наших мешканців», – сказав Ю. Вілкул.
Директор пекарні сказав: «Наше підприємство, під час війни, не припинило свою роботу ні на день. У виробничому процесі залучено 22 працівники, які виготовляють 14 видів хлібобулочних виробів. Взагалі у нас 9 торгових точок фірмової торгівлі, які забезпечують торгівлю у 4 районах міста. Обсяг нашого виробництва в місяць більше ніж 12 тонн. Борошна для виробництва достатньо, ми розуміємо наскільки наша робота відповідальна, особливо тепер. Наш колектив проводить благодійні акції з роздачі безкоштовного хліба, також ми фінансово підтримуємо ЗСУ та надаємо іншу допомогу».
Юрій Вілкул подякував пекарям за їх роботу: «Я вдячний нашим пекарям за те, що у криворіжців завжди є запашний хліб, за вашу щоденну й таку важливу працю, за самовідданість та любов до рідного міста. Запах та смак хліба, напевно одні з самих мирних відчуттів, які додають нам сил та впевненості у нашій перемозі».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору