Інститут розвитку міста

Стара версія сайту

Work it out-2022 в Кривому Розі: підтримай наших!

Work it out-2022 в Кривому Розі: підтримай наших!

Кривий Ріг вчетверте прийме учасників флешмобу Work it out. Мова йдеться про загальноєвропейський танцювальний конкурс, який проводиться в нашому місті – єдиному в Україні, що приєдналося до асоціації європейських маршрутів індустріальної спадщини з 2018 року.

Для багатьох криворізьких дітей подібні конкурси дуже допомагають не тільки всебічно розвиватись, а й краще переносити стрес внаслідок життєвих складнощів, що виникають через воєнний час.
– Танцями я займаюсь вже сім років, – розповів 12-річний Іван, – зазвичай це – заняття в ПК «Північний» фольклорною хореографією, але й цей сучасний танок мені дуже до вподоби. Я відчуваю гарні почуття через те, що маю змогу взяти участь в європейському конкурсі.

Загалом в цьому році залучили 40 вихованців з Палацу культури «Північний». Це діти віком від 7 до 15 років. Слід зазначити, що в 2021 році Кривий Ріг зі своїм танком виборов на міжнародному конкурсі почесне друге місце. Звичайно, зараз танці не на першому місці. Усі ми найбільш прагнемо нашої перемоги та миру для країни. Разом з тим й усі набутки не забуваємо.

– Кривий Ріг входить до маршруту загальноєвропейської культурної спадщини, – повідомила начальник відділу розвитку туризму КП «Інститут розвитку м. Кривого Рогу» Ганна Литвинчук, – кожного року проводиться європейський захід Work it out-2022 з метою залучення молоді до спільного танцю і через це звернути їх увагу до збереження індустріальної спадщини, що є загалом в Європі та зокрема в Україні.

До 18 вересня країни-учасниці флешмобу повинні надіслати до журі відеоролік з танцем. Переможця оголошать на офіційній сторінці ERIH у фейсбуці (асоціації індустріальної спадщини Європи). Проголосувати за наших учасників можна за цим посиланням: https://www.facebook.com/ERIH.net

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору