"Інститут розвитку міста Кривого Рогу" здобув чергову перемогу в конкурсі компанії Метінвест «Місто - нашими руками»!

3

В рамках цьогорічного конкурсу було подано 117 заявок, з яких експерти обрали 24, які визнали найбільш корисними та цікавими для громади.

Приємно, що одним із переможців став проект "Створення інформаційного веб-ресурсу «Календар подій», розроблений КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу».

«Календар подій» представлятиме собою веб-сайт, де буде розміщена вся актуальна інформація щодо цікавих заходів у Кривому Розі. Кожен бажаючий матиме змогу, зайшовши на сайт, дізнатися про те де, коли і що проводиться у місті. Буде реалізована можливість фільтрації по категоріям, даті і по районам міста. Надаватиметься детальний опис заходу, з вказанням дати, часу та місця проведення, організатора та посиланням на сторінку заходу у соціальних мережах (у разі наявності). Шляхом голосування визначатимуться Топ 5 заходів за минулий місяць, Фото дня, Подія дня. Веб-ресурс надаватиме інформацію про заходи, що потребують участі волонтерів.

«Календар подій» стане "вікном" в світ змістовного дозвілля Кривого Рогу та дозволить швидше та ефективніше орієнтуватися в культурному та спортивному житті міста.

Головна мета вебресурсу - спростувати стереотип «нема куди піти у Кривому Розі» та довести зворотне, адже наше місто стрімко розвивається та пропонує все більш цікаве та захоплююче дозвілля навіть для найвибагливіших мешканців.

Не вірите? Заходьте на новостворений сайт у серпні місяці та пересвідчуйтесь на власні очі!

Слідкуйте за новинами, ми повідомимо про точну дату запуску сайту.

1

2

4