Ще одна перемога Інституту розвитку міста у конкурсі соціальних проектів «Місто - нашими руками»

8 квітня у приміщенні актової зали музею Центрального ГЗК відбулася презентація проектів-переможців, розроблених ініціативними жителями Жовтневого та Саксаганського районів міста в рамках конкурсу соціальних проектів «Місто – нашими руками».


Цього разу на розсуд ради експертів було запропоновано 27 проектів, 11 з яких визнано переможцями і рекомендовано до фінансування на суму від 50 до 100 тис. гривень.


Проекти охоплюють різні сфери життя криворіжців – дозвілля, спорт, благоустрій території, інтелектуальний розвиток та ін. Отож, за результатами конкурсу, в 2014 році у нашому місті з'явиться шаховий клуб на базі однієї з загальноосвітніх шкіл, ролер-дром, тренінговий центр «Баланс» для жителів мікрорайону «Зарічний», майданчик для занять спортивним туризмом, а також реалізується ще багато інших цікавих ідей мешканців Кривого Рогу.


Інститут розвитку міста презентував проект «Створення майданчику для занять воркаутом в Жовтневому районі» на території поблизу біля БК «Барс». Ідея створення майданчику саме на цій території пояснюється двома факторами:


   - на мікрорайоні 5-й Зарічний майже відсутня спортивна інфраструктура, молодь та підлітки не мають доступних місць для занять спортом;
   - БК «БАРС» висловив готовність утримувати майданчик у належному стані та долучитися власноруч у якості волонтерів до робіт по встановленню майданчику, фарбуванню та урочистому відкритті.


Свою підтримку у реалізації даного проекту висловив виконком Жовтневої районної у місті ради.
Сподіваємося, що ключовий результат даного проекту буде досягнуто – майданчик буде користуватися попитом серед жителів мікрорайону і ще більше дітей та підлітків матимуть змогу стати сильнішими, витривалішими та здоровішими

002