Шановні мешканці міста!

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до розробки Положення про порядок проведення конкурсу проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет"
на 2017 рік!

Цього року ми зробили великий прорив у напрямку роботи з громадськістю, адже вперше проекти громадських організацій, благодійних фондів, ОСББ та ЖБК отримали значне фінансування за кошт міського бюджету і наразі вже втілюються в життя.

Ми щиро віримо, що розпочата справа має бути продовжена і наразі працюємо над внесенням змін та поправок до Положення по "Громадському бюджету" на 2017 рік.

Отож, звертаємося до громадськості міста, яка вже цього року мала досвід участі в конкурсі або ж планує подавати проект в 2017 році, з проханням надати свої пропозиції та зауваження щодо порядку проведення конкурсу в наступному році.

Для нас особливо важлива ваша думка, адже "Громадський бюджет" впроваджується для і разом з громадськістю і даний документ має стати квінтесенцією думок та пропозицій як громадських організацій, так і розпорядників коштів та всіх інших зацікавлених сторін.

Чекаємо на ваші листи на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або ж у паперовому варіанті в КП "Інститут розвитку міста Кривого Рогу" (вул.Героїв АТО, 30, (колишня Димитрова)).

Давайте об'єднаємо зусилля і розробимо такий порядок проведення конкурсу на 2017 рік, аби він максимально відповідав потребам та побажанням нашої громади!