Проекти "Громадського бюджету" втілюються в життя!

2 вересня відбулася офіційна презентація проекту "Створення центру психологічної реабілітації як складової забезпечення соціальної підтримки та інтеграції учасників АТО з громадою міста»", що реалізується в рамках цьогорічного конкурсу проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет".

Даний проект був поданий ГО "Криворізьке регіональне відділення Українського союзу промисловців і підприємців ",  підтриманий криворіжцями та зайняв в рейтингу переможців конкурсу 10 місце. Керівник проекту – Сторожук Інна, виконавчий директор організації-заявника Домрачева Олена.

Головне завдання проекту   - створити центр, де буде надаватися кваліфікована психологічна допомога учасникам  АТО та їх сім'ям, аби впоратися з наслідками пережитого стресу та навчитися жити в нових умовах.

Не випадкова і назва центру "Я вдома", що символізує кінцеву мету його діяльності – дати можливість відчути хлопцям, що повертаються з АТО, себе по-справжньому вдома, в колі рідних та друзів.

На презентації були присутні партнери проекту та інші зацікавлені організації – представники ГО "Всеукраїнська асоціація бойових дій та ветеранів АТО", ГО "Об'єднання солдатських матерів Криворіжжя", управлінь праці та соціального захисту населення районів міста та КП "Інститут розвитку міста".

У команди проекту, серед яких вже 3 кваліфікованих психологи , далекоглядні плани – займатися не лише реабілітацією окремих воїнів та їх сімей, а й громади міста в цілому, адже проблема подій на Сході країни та Криму торкнулась кожного з нас  і потребує комплексного підходу.

Отож, якщо серед Ваших рідних, друзів чи знайомих є учасники АТО, що потребують психологічної допомоги, Центр гостинно чекає на них за адресою:
вул. Володимира Бизова (Якіра), 5 и бульвар Європейський (Кірова), 3.
Телефони для довідок та запису на консультацію:
068-422-41-17; 067-925-80-35.