У Кривому Розі реалізовано ще один проект конкурсу "Громадський бюджет"

10 вересня в нашому місті було проведено масштабний вело марафон "Залізна сотня" за участю більш, ніж 150 велосипедистів з різних міст України – Суми, Київ, Чернівці та багато ін. Спортсмени долали 100 кілометрів криворізьких просторів – як в межах міста, так і по пересіченій території, перевіряли себе на витривалість та виборювали перемоги.

 Даний захід профінансовано міським бюджетом в рамках цьогорічного  конкурсу проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет", реалізацію якого координує перший заступник міського голови Євген Григорович Удод.

Організатор, ідейний натхненник, заявник та виконавець проекту  -  громадська організація "Українська Велородина" на чолі з Дубовим Денисом.

Не випадкова назва проекту "Залізна сотня", що символізує 100-кілометровий марафон по залізному серцю країни – Кривому Рогу. Щодо обмежень в участі – жодних критеріїв, ні за віком, статтю чи рівнем фізичної підготовки. Кожен бажаючий міг долучитися до змагання та випробувати свої сили.

Велозахід виявився масштабною, яскравою подією, сповненою драйву та позитивною енергією.

Марафон тривав з 10 ранку до 8 вечора, передбачав харчування учасників на маршруті і навіть міні-душ.

Більше емоцій та вражень – у фото нижче та коментарі керівника проекту Дениса Дубова.

Нагадаємо, це один з 47 проектів, що були визнані переможцями конкурсу "Громадський бюджет" і наразі знаходяться на стадії реалізації, що відбувається спільними зусиллями заявника, розпорядника коштів та казначейської служби.

Денис Дубов, голова ГО "Українська Велородина":

"Хочу висловити велику подяку спорткомітету виконкому міської ради, фахівці якого допомагали нам в освоєнні бюджетних коштів та оформленні всіх необхідних документів. Нам вдалося налагодити ефективно взаємодію і "Залізна сотня" стала нашим спільним проектом.
Особливо хочу відзначити атмосферу заходу та учасників. Всього взяли участь 163 особи, з яких 72% - криворіжці, решта – гості з інших міст України. Найбільше спортсменам сподобалися краєвиди маршруту – Карачуни, так звані "Сосенки", промзони, а також харчування. Щодо атмосфери – сумних і пригнічених в нас не було."