Інститут розвитку міста провів благодійну екскурсію для старшокласників Лозуватської школи

11 листопада близько 50 учнів школи №1 ім. Т.Г. Шевченка села Лозуватка Криворізького району стали учасниками цікавої пізнавальної екскурсії «Кривий Ріг- гірничий».


Маршрут передбачав відвідування добре відомих «візитівок» промислового міста – кар’єр та музей ПАТ «ПівдГЗК»,  геологічний скансен в парку ім. Савицького, а також новостворений шедевр архітектури – ротонду в житловому масиві ПівдГЗК  на березі р. Інгулець з «Потьомкінськими» сходами.

Діти були щиро вражені красою об’єктів, відкрили для себе процес видобутку та збагачення залізної руди, а також познайомилися з історією «сталевого серця» країни.

Для підростаючого покоління з сільської місцевості такі екскурсії мають важливе значення, адже дають можливість отримати уявлення про традиційні криворізькі професії гірника та шахтаря і побачити Кривий Ріг в усьому його різноманітті.

Для Кривого Рогу – це чудовий спосіб маркетингу, так як туризм як ніщо інше, найбільш ефективно поширює інформацію про місто та сприяє залученню нових мешканців – в даному випадку – молоді.

Саме це і було головною метою екскурсії – надати вичерпну інформацію про Кривий Ріг та можливо, забезпечити таким чином потенційних студентів та фахівців.

Більше емоцій та вражень – на фото нижче.