Інститут розвитку міста Кривого Рогу отримав нагороду "Лейпцизької премії інтегрованого розвитку міст в Україні"!

Дана премія проводиться Федеральним міністерством навколишнього середовища, охорони природи, будівництва та ядерної безпеки Німеччини (BMUB) і Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон). За реалізацію і організацію конкурсу відповідає Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ.

Зарубіжні експерти присудили нагороду КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» за проект «Розвиток промислового туризму в Кривому Розі», як приклад успішної співпраці влади і суспільства, а також залучення в проект максимальної кількості зацікавлених сторін.

 

Перший заступник мера Кривого Рогу Євген Удод, який координує роботу Інституту, зазначив: «У нашому місті впроваджуються передові європейські практики в роботі з громадськими організаціями, взаємодії із зарубіжними експертами і європейськими партнерами. Буквально вчора експерт з Польщі почав тренінги для криворізьких колег по підготовці проектної документації для отримання європейських грантів. На базі Інституту розвитку міста буде створена група фахівців, які будуть займатися підготовкою проектів за стандартами Євросоюзу. Раніше Кривий Ріг підписав Меморандум про співпрацю з рядом польських міст, зокрема, з Мішкольцем та Любліном. Одним із пунктів угоди є робота з зарубіжними фахівцями з підготовки проектів для залучення грантових ресурсів від Європейського Союзу ».

«Якщо говорити про проведену Інститутом розвитку міста роботу в цілому, то вона сьогодні спрямована саме на залучення позабюджетних коштів для розвитку Кривого Рогу. У найближчі дні ми публічно підведемо підсумки цієї роботи », - підкреслив Є.Удод.

Говорячи про нагороду Лейпцизької премії, він зазначив, що таким чином, промисловий туризм Кривого Рогу отримав ще один ресурс для розвитку і підтвердження своєї унікальності і перспективності.

Директор Інституту розвитку міста Олена Хохба сказала: «Це висока оцінка роботи не тільки нашого колективу, а й міської влади, яка не лише створила Інститут, але і підтримує наші ідеї та починання. Що стосується самої нагороди, то вже в найближчому майбутньому ми визначимо і оголосимо конкретні заходи, на які будуть витрачені преміальні кошти ».

Розмір нагороди становить 1000 євро. Ці кошти будуть витрачені на подальшу реалізацію проекту, який базується на методах і підходах Лейпцизької Хартії стійкого і екологічного розвитку міст.

Також, Інститутом розвитку міста розпочато співпрацю із польською організацією Intelligent Transportation System, результатом якої в перспективі стане поліпшення системи міського транспорту в Кривому Розі. Проведено ряд зустрічей з представниками польських та угорських міст для ініціювання та реалізації спільних проектів у сфері культури, навчання, реабілітації воїнів АТО та інших напрямках.