Інститут розвитку міста продовжує роботу в напрямку виховання екологічної культури

Відбулася зустріч нещодавно створеної консультаційної ради з виховання екологічної культури  у форматі круглого столу.

Більше десятка учасників, серед яких представники КП «Інститут розвитку міста», ГО «Громадська екологічна платформа», ГС «Зелений центр Метінвест» БФ «Екологічна рада Криворіжжя», студентської ради Криворізького державного педагогічного університету, відділу з охорони навколишнього середовища та «управління екології виконкому Криворізької міської ради» ради активно обговорювали найближчі плани діяльності консультаційної ради.

Першим кроком визначено привернення якомога більшої уваги студентів до проведення конкурсу екологічних наукових робіт серед студентів, який щорічно проводить управління екології виконкому Криворізької міської ради.
Наразі триває відбір наукових робіт на екологічну тематику у вишах міста, після чого кращі роботи будуть представлені комісії, котра визначить переможця у 2-му турі конкурсу. Орієнтовно це відбудеться в квітні-травні. Переможці будуть нагороджені призами, а їх ідеї презентують на екологічному фестивалі, запланованому на 5 червня.

У навчальних закладах та бібліотеках міста Кривого Рогу запропоновано провести тематичні екологічні читання в цікавій формі, використовуючи яскраву інфографіку, відеоролики, тощо, аби  познайомити підростаюче покоління з основами екологічної культури.

Для ще більш широкого залучення населення до проблем екології планується запуск інформаційної кампанії, аби засобами соцмереж інформувати про приклади впровадження екологічної культури на практиці, ділитися досвідом, проводити опитування  та обговорювати актуальні питання.

Найяскравішою та найцікавішою подією очікується екофестиваль, який заплановано на червень 2017 року. Фестиваль буде мати інформаційно-розважальний формат, з встановленням сцени, проведенням майстер-класів, показами відео тощо. Консультаційна рада запрошує до участі в організації фестивалю всіх бажаючих, вітаються свіжі ідеї та пропозиції. Отож, якщо маєте що запропонувати, будь ласка, пишіть на пошту   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Учасники зустрічі домовилися проводити такі зібрання щонайменше раз на місяць та реалізовувати заплановані заходи.

Отож, в місті зароджується осередок впровадження екологічної культури, націлений на довгострокову та ефективну діяльність.