Інститут розвитку міста Кривого Рогу здобув перемогу в конкурсі проектів компанії Метінвест «Місто нашими руками»!

Image00003

Цього року на даний конкурс, що вже сьомий рік поспіль проводиться в нашому місті, було подано 210 заявок, з яких 30 – визначено переможцями.

Тематика проектів, відповідно до цьогорічного положення, зосереджувалася в 4 основних напрямках:
- розвиток бізнес середовища і створення нових робочих місць;
- самореалізація, створення умов для розвитку творчості, духовності, патріотизму;
- підтримка соціально незахищених груп населення і волонтерство;
- спорт і здоровий спосіб життя.

Інститут розвитку міста подав проект «Фестиваль «Ніч індустріальної культури», ідея якого – провести масовий захід, що включатиме відвідування промислових об’єктів міста та розважальні активності у вечірньо-нічний час.

Очікується, що в рамках фестивалю всі бажаючі зможуть відвідати кар’єр та музей ПАТ «ПівдГЗК», піднятися на Бурщицький відвал ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та стати глядачами і учасниками цікавої програми в парку ім..Савицького.

Окрім того, планується проведення масштабного рок концерту, демонстрація лазерного шоу, фаєр шоу, безкоштовний «геологічний магазин», майстер-класи із шліфування каміння, буріння порід та багато іншого.

Для любителів цікавих фото буде споруджена унікальна фотозона – з велетенським БілАЗом та можливістю одягтися в робочий одяг гірників і зробити селфі напам’ять.

В рамках фестивалю відбудеться урочисте відкриття стімпанк скульптури – витвору мистецтва з металу, залізних деталей, механізмів у вигляді завершеної фігури. Остаточний варіант скульптури буде визначений за результатами відкритого конкурсу.

Більш детальна інформація вже скоро з’явиться у соцмережах, слідкуйте за анонсами.
Якщо у вас є бажання долучитися до проведення заходу у якості волонтера, ласкаво просимо до співпраці!

Звертайтеся за телефонами:
92-29-49, 067 64 94 716.

Довідково:
Фестиваль «Ніч індустріальної культури» традиційно проводиться раз на рік у Німеччині в містах, де розвинутий промисловий туризм. Фестиваль передбачає низку розважальних заходів та видовищ на території промислових об’єктів у вечірній та нічний час.

Image00001

Image00002