Індустріальна перлина України – Кривий Ріг запрошує на нічний фестиваль!

Запрошуємо на унікальну подію у Кривому Розі, аналогів якої в Україні не має - фестиваль «Ніч індустріальної культури» - видовищне шоу під зоряним вересневим небом Криворіжжя!

Захід відбудеться 08 вересня (п’ятниця) на території автомобільної парковки торговельного центру «METRO» з 19.00 до першої години ночі.

Фестиваль відбудеться за підтримки міського голови.

Захід організований за сприянням Інституту розвитку міста Кривого Рогу та згідно соціального партнерства між Виконкомом Криворізької міської ради та Товариства з обмеженою відповідальністю «МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ».

Під час фестивалю будуть проходити пізнавальні та розважальні заходи на індустріальну тематику, що дозволять повністю зануритись у неймовірний світ промислової індустрії Кривого Рогу, а також неймовірні лазер та фаєр-шоу Крім того, будуть проведені нічні екскурсії до кар’єру Південного ГЗК та Бурщицького відвалу з запусканням китайських ліхтариків.

Своєю творчістю вражатимуть популярні українські та криворізькі музиканти. Хедлайнером фестивалю стане відома українська неперевершена група «Антитіла»!

Перший на Криворіжжі фестиваль індустріальної культури чекає усіх гостей і жителів міста на видовищну незабутню ніч!