Криворіжці хочуть, щоб фестиваль "Ніч індустріальної культури" став щорічним

Кривий Ріг став першим містом в Україні, яке практично на експериментальному рівні зробило перші кроки у тому, щоб привернути увагу до індустріальної культури міста, його особливої ментальності та багатому ландшафту, який є унікальним не тільки для України, а й для всієї Європи в цілому.

Вперше у Кривому Розі, 8 вересня, просто неба, відбулася унікальна подія – "Ніч індустріальної культури". Це перший фестиваль, присвячений індустрії міста, аналогів якому немає в Україні.

Проект "Фестиваль "Ніч індустріальної культури", отримав перемогу у конкурсі "Місто нашими руками" компанії Метінвест Холдинг та отримав грантову допомогу на проведення заходу.

Інститут розвитку міста Кривого Рогу – організатор фестивалю. Працівники інституту доклали багато зусиль для того, щоб подія такого масштабу відбулася на належному рівні, Кривий Ріг продемонстрував індустріальну велич, а криворіжці мали можливість зазирнути в глибини гірничо-рудного міста, в його великі трудові здобутки. І дорослі, і діти на власні очі побачили міць трудового Кривбасу та змогли оцінити тяжку працю металургів та шахтарів.

На фестивалі були присутні міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул, генеральний консул Федеративної республіки Німеччини в Україні Вольфган Мьоссінгер, асистент Надзвичайного та Повноважного Посла Королівства Бельгії в Україні Лілія Буряченко, директор департаменту зі зв'зків з громадськістю та регіонального розвитку ТОВ Метінвест Холдінг Дмитро Мурашко.

Фестиваль розпочався о 19:00 і завершив своє дійство далеко за північ. Молодь, старше покоління, сім'ї з дітьми мали можливість залучитися до майстер-класів, які продемонстрували робочий процес по бурінню, зварюванню, куванню, різьби по дереву, отримати естетичну насолоду від робіт аматорів-винахідників та побачити ретро-виставку на промислову тематику.

Інститут розвитку міста Кривого Рогу висловлює свою подяку за підтримку міському голові Кривого Рогу та Виконкому міської ради, директорам гірничо-збагачувальних комбінатів, комунальним службам міста, ЗМІ.

Фестиваль широко обговорювався в соціальних мережах і більшість криворіжців висловили побажання, щоб подібний фестиваль у нашому місті став традиційним.

Проведення фестивалю в подальшому, сприятиме формуванню комплексного та неординарного туристичного іміджу міста. Подібні заходи виводять місцевий туризм на внутрішній та міжнародний рівень та сприяють перетворенню Кривого Рогу на центр індустріального туризму України.