Вперше КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» прийняв участь у Дніпровському міжнародному економічному форумі (DEF 2017)!

Image00007

Метою цього заходу є проведення активної роботи із зовнішніми і внутрішніми інвесторами, а також побудова ефективної комунікації (в рамках форуму) між бізнесом, державою, міжнародними партнерами та інвесторами.

За словами спеціалістів, економічний форум DEF 2017 проводився для того, щоб налагодити діалог держави, бізнесу, інвесторів і провідних експертів. Ціль – ефективний економічний розвиток регіону та країни вцілому. Результатом форуму стануть нові ділові відносини, нові проекти, нові інвестиції, що прийдуть до регіону.

Image00005

На Міжнародний економічний форум приїхали понад сто експертів. Серед них – банкіри, юристи інвестори, дипломати, керівники вітчизняних та закордонних підприємств. Крім того, були присутні прем’єр-міністр Литовської Республіки 1999-2000 рр. та 2008-2012 рр. Андрюс Кубілюс, посол Канади в Україні Роман Ващук, генеральний директор компанії SKYTOLL Чехія Річард Кертез.

Image00002

В рамках участі фахівців КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» у Дніпровському економічному форумі були отримані нові ділові контакти та нові знайомства. На основі отриманих контактів та інформації від участі у Форумі у грудні 2017 році КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» планує проведення панельної дискусії та круглого столу на тему: «Розвиток індустріальних парків як інструмент залучення інвестицій в економіку міст».

«Форум був надзвичайні насиченим і змістовим. На ньому звучали актуальні теми насьогодні – це залучення інвестицій, вихід на міжнародні ринки, досвід закордонних і вітчизняних інвесторів. Завжди цікаво почути думки провідних експертів щодо вибору правильного вектору розвитку України, які проводити реформи або як зупинити потік робочої сили закордон. Не менш цікавим був круглий стіл по індустріальним паркам України. Саме завдяки таким форумам можна розширити портфель ділових знайомств та занести нові, обмінятися інформацією, сприяти народженню цікавих спільних ідей», – ділиться враженнями від DEF 2017 експерт із зовнішньоекономічних питань програми «Інвестицій та місцевого економічного розвитку» КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» Вовченко Наталя.

Image00008

Протягом першого дня Форуму у формі пленарних засідань та дискусійних панелей були обговорені питання можливості проведення стратегічних реформ та конкурентоспроможність України, інвестиційна стратегія країни, інструменти формування інвестиційної привабливості країни та регіону, чинники, які стримують розвиток бізнесу в України та запропоновано шляхи покращення бізнес-клімату, проблеми виходу вітчизняних підприємців на зовнішній ринок, трудової міграції українців закордон, презентовано проект реалізації створення комплексу біогазової електростанції на Дніпрі від австрійської групи компаній КОНКОРД, інвестиційний профіль Дніпропетровської області тощо.

Протягом другого дня Форуму проходили дискусійні панелі на тему плюсів і мінусів податкової реформи, інструментів успіху в експорті, взаємодії освіти, науки і бізнесу при побудові інноваційної економіки, Smart-рішення для міст і громад, практичні семінари про те, як вести стратегічні переговори, здійснювати закупівлі у приватному секторі, як захистити бізнес від рейдерських атак, як технологічні тренди впливають на розвиток цивілізації та інші.

Image00006

Крім того, вперше в Дніпропетровській області відбувся круглий стіл присвячений проблемам функціонування індустріальних парків в Україні.

Учасники індустріальних парків України, керуючі компанії, провідні експерти та представники регіональної влади обговорили міжнародний досвід функціонування індустріальних парків і їх використання в Україні для створення нових виробництв, залучення інвестицій, забезпечення зайнятості населення та регіонального розвитку в контексті реформи децентралізації, обмінялися досвідом, керуючі компанії провели презентацію індустріальних парків Павлограду, Дніпра та Вінниці.

Image00003

Image00004

Image00001