КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» провів навчання щодо нових можливостей розвитку бізнесу через просування в мережі «Інтернет»!

Image20001

21 листопада 2017 року в КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» відбувся тренінг «Просування бізнесу у мережі інтернет». Захід відвідало 15 учасників. Серед відвідувачів люди, які вже мають досвід у сфері бізнесу та ті, що тільки планують відкрити власну справу. Також були учасники, які виявили зацікавленість до тренінгу та вирішили розібратися з даною темою.

Спікером першої частини тренінгу був досвідчений бізнес-тренер, кандидат технічних наук, доцент, НЛП-майстер, коуч – Валерій Удовенко. Використовуючи метод гри, він допоміг учасником заходу розібратися зі складними економічними термінами, а також зрозуміти як правильно вести особисту бухгалтерію, розкрив суть поняття «бізнес», як вчитися бачити можливості навколо себе, як вийти із зони комфорту і розпочати свій бізнес. Також спікер торкнувся теми як просунути існуючий бізнес і використовувати свої ресурси на максимум.

Image20005

Спікерами другої частини тренінгу були доктор економічних наук, доцент, магістр бізнес-адміністрування, Анатолій Турило та технічний директор «Інституту інформаційного суспільства» - Ростислав Романченко. Вони розповіли учасникам про п’ять основних показників, які потрібно враховувати при просуванні бізнесу в інтернеті та поділились секретами ведення сучасного інтернет-бізнесу.

Проведення тренінгу надало можливість учасникам ознайомитись з темою просування бізнесу в Інтернеті, побачити переваги та недоліки такого виду діяльності.

Учасники тренінгу розповіли, що отримали не тільки корисні знання, а й яскраві враження та чудовий настрій. Вони подякували спікерам за цікаву та доступну подачу матеріалу!

Image20002

Image20003

Image20004