На туристичному бізнес-форумі в місті Запоріжжі Кривий Ріг визнаний засновником тренду індустріально туризму в Україні

Image30002

16-17 листопада 2017 року, представники відділу промислового туризму КП «Інститут розвитку міста» приймали участь у туристичному бізнес-форумі в місті Запоріжжі, на якому презентували досягнення в розвитку промислового туризму Кривого Рогу на загальноукраїнському рівні.

Упродовж форуму взяли участь у роботі «круглих» столів, де обговорювались питання розвитку подієвого, фестивального і промислового туризму в містах України, а також розробці національного маршруту індустріального туризму, де Кривий Ріг може зайняти ключову позицію, як привабливе місто з потужністю промислових об’єктів для туристів з країн Європи. Крім того, проведено зустрічі з представниками з Сум, Умані та інших міст, де функціонують туристично-інформаційні центри та заплановано подальшу співпрацю в питаннях розвитку туризму.

На прикладі нашого міста, Запоріжжя також активно підтримує напрямок розвитку промислового туризму. У результаті проведення форуму, його учасники спостерігали, що відбувається активна підтримка туризму молоддю та руйнуються стереотипи про буденність металургійних міст.

Дуже приємно, що місто довжиною в життя, дуже цікавить українців і вже достатньо популярне серед туристів з країн Європи. 

Image30002

Image30002

Image30002

Image30006