Проведення благодійної екскурсії для обдарованої молоді, присвячена Міжнародному дню студента

Image40001

15 листопада 2017 року за ініціативи КП «Інститут розвитку міста» був проведений рекламно-інформаційний тур для обдарованої молоді, присвячена Міжнародному дню студента.

35 молодих хлопців та дівчат з вищих навчальних закладів Кривого Рогу, стали учасниками екскурсії «Кривий Ріг гірничий».

Під супроводом досвідченого знавця індустріальних принад Кривбасу – Казакова Володимира Леонідовича, молодь відвідала «залізне серце» міста - кар'єр ПАТ «Південний ГЗК» та ще ряд об'єктів.
Початок подорожі був традиційним – від славнозвісного пам'ятнику легендарному козаку Рогу.

Наступним об'єктом відвідування став кар'єр ПАТ «Південний ГЗК», на якому молодь на власні очі побачила захоплюючу картину відкритого видобутку залізної руди. Масштаби кар'єру глибоко вразили екскурсантів - все навкруги перенеслося в іншу площину виміру – велетенські думпкари здавалися ледве помітними вагончиками, БілАЗи – маленькими іграшковими автомобілями, а весь процес був представлений наче на долоні. Для багатьох хлопців та дівчат це став найбільш цікавий об'єкт.

Далі група вирушила в парк ім. І.І. Савицького на огляд геологічного скансену, де екскурсанти мали змогу на дотик відчути мінерали, які видобувають в кар'єрі – залізисті та окислені кварцити, безрудні сланці, а також послухати розповіді про їх склад та утворення.

Не обійшлося й без сучасних технологій – в музеї ПАТ «Південний ГЗК» хлопцям та дівчатам запропонували он-лайн трансляцію роботи кар'єру на величезному екрані.

Впевнені, що це не остання благодійна екскурсія, завдяки якій студентська молодь міста може відкрити для себе нові грані рідного міста та розширити свої знання про нього.

Image40002

Image40003

Image40004

Image40005