Рекламно-промоційний тур на кар'єр ПАТ Південний ГЗК

Image10003

Розвиваючи промисловий туризм на Криворіжжі, 06 грудня 2017 року спеціалістами КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» був проведений рекламно-промоційний тур для потенційних партнерів, а саме: для представників готельного бізнесу, громадського харчування, підприємців – виробників сувенірної продукції, а також представників розважальних центрів.

Метою промоційного туру було ознайомлення учасників з атрактивними об'єктами, що знаходяться на території Південного ГЗК, та які найчастіше відвідують туристи.

Від пам’ятника козаку Рогу близько 40-ка учасників екскурсії вирушили до музею Південного ГЗК у парку імені Савицького І.І. У просторих залах музею комбінату з історією в 65 років, відвідувачі побачили велику кількість цікавих, а інколи і унікальних експонатів. Також, присутні зазначили, що саме цей музей можна визначити як найкращий серед технічних музеїв України.

Наступним об’єктом відвідування став кар'єр Південного ГЗК, який має 27 горизонтів, глибину 445 метрів та представляє форму серця. Учасники події побачили наяву масовий вибух в кар’єрі, який викликав у них захоплення. Промисловий туризм дає можливість відкрити для кожного екскурсанта новий потенціал діючої індустрії.

«Враження від екскурсії дуже позитивні, - розповів Дмитро Костишин, власник хостелу у Кривому Розі. Вразив розмах кар'єру, екскурсія до музею, та реконструйовані сквери біля комбінату. Вважаю, що ми, готові приймати туристів з інших міст і навіть країн, маємо всі умови для цього".

Image10001

Роман Заблоцький, працівник у сфері виробництва сувенірної продукції, поділився своїми спогадами: «Колись, у 2013 році, я сам працював на ПГЗК, і ця екскурсія для мене була водночас ностальгічною і дуже цікавою. Тепер я краще розумію, які сувеніри будуть цікаві туристам, що забажають взяти на згадку про наше місто та об’єкти відвідування в рамках промислового туризму».

Промоційний тур став передумовою до круглого столу "Гостинність, як основа для збільшення туристичного потоку", який буде проведено фахівцями управління економіки Криворізької міської ради та спеціалістами КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» з представниками бізнес-послуг, та відбудеться найближчим часом.

Image10002

Image20001

Image20002

Image20003