Інститут розвитку міста продовжує розвивати співпрацю з громадськими організаціями у туристичній сфері

IMG 1642

22 березня було укладено Угоду про співпрацю між Інститутом розвитку міста Кривого Рогу та Громадською спілкою «Всеукраїнська асоціація гідів».

Даний Меморандум було підписано з метою спільної взаємодії щодо формування позитивного іміджу туризму, підвищення кваліфікації гідів та екскурсоводів, організації якісного туристичного супроводу в рамках розвитку промислового туризму у Кривому Розі.

Співпрацю між Інститутом розвитку міста Кривого Рогу та Громадською спілкою «Всеукраїнська асоціація гідів» планується розвивати у кількох напрямах.

Перш за все, це об’єднання зусиль в навчанні та розвитку професійного рівня екскурсоводів міста Кривого Рогу, в тому числі у напрямку промислового туризму. Крім того, сторони домовилися здійснювати обмін досвідом та інформацією у сфері туризму, спільно реалізовувати проекти і програми, сприяти у проведенні інформаційних компаній направлених на розвиток туристичної сфери.

Така плідна двостороння співпраця - це ще один крок в майбутнє на шляху динамічного розвитку промислового туризму в місті!

Довідково
Одним із напрямків діяльності Громадської спілки «Всеукраїнська асоціація гідів» є сприяння професійному навчанню та підвищенню кваліфікації фахівців туристичного супроводу. Вони здійснюють організаційну та методичну допомогу для проведення в усіх регіонах курсів з навчання та підвищення кваліфікації екскурсоводів, гідів-перекладачів, інтерпретаторів природи, музейних працівників. У подальшій співпраці із Інститутом розвитку міста Кривого Рогу планується регулярно проводити методичні семінари та майстер-класи із залученням фахівців, що мають сертифікат FEG.

IMG 1637

IMG 1616