У Кривому Розі пройшов туристичний воркшоп для екскурсоводів міста

IMG 2046

За підтримки Інституту розвитку міста Кривого Рогу та Громадської спілки «Всеукраїнська асоціація гідів» 22 березня для екскурсоводів міста пройшов туристичний воркшоп. Цей захід було проведено з метою розвитку промислового туризму у Кривому Розі, формування позитивного іміджу туризму та надання високоякісного сервісу туристичного супроводу.

Серед учасників туристичного воркшопу були екскурсоводи Кривого Рогу, а також представники центрів туризму, краєзнавства та екскурсій Інгулецького, Саксаганського, Покровського, Тернівського, Центрально-міського районів; бібліотек, промислових підприємств міста, музеїв, вищих навчальних закладів.

Туристичний воркшоп спрямований на допомогу гідам та іншим фахівцям у туристичній сфері, які хочуть використовувати у своїй роботі міжнародні стандарти та отримати переваги для роботи гідом в Україні через підвищення рівня якості обслуговування гостей на екскурсіях.

Головними спікерами заходу були представники Громадської спілки «Всеукраїнська асоціація гідів» Гаврилова Яніна та Арещенко В’ячеслав. Упродовж трьох годин, вони розповіли про міжнародні стандарти роботи гідів, представили різні техніки, практики і стандарти, які використовують екскурсоводи у своїй роботі, зокрема техніки «я-висловлювання» і «активне слухання»: як зробити щоб вас почули. Крім того, фахівці з Києва та Кривого Рогу провели низку презентацій, ділилися досвідом у сфері туризму, вели відкриту дискусію з учасниками заходу.

Учасники туристичного воркшопу розповіли, що отримали не тільки корисні знання, а й яскраві враження та чудовий настрій і подякували спікерам за цікаву та доступну подачу матеріалу!

Довідково
Основними напрямками діяльності Громадської спілки «Всеукраїнської асоціації гідів» є сприяння процесу формування професійного напрямку роботи гідів в Україні, реформуванню українського законодавства з використанням досвіду європейських країн – лідерів туристичного ринку, гармонізації норм із законодавством Європейського Союзу, розвитку правових форм самоорганізації та саморегуляції туристичної спільноти, розвитку екскурсійної справи, зокрема екскурсійного продукту в Україні, створенню та веденню національного реєстру гідів.

IMG 1655

IMG 1675

IMG 1702

IMG 1797

IMG 1927

IMG 2003

IMG 2032