У Кривому Розі пройшла акція «В Європу без сміття»

IMG 3

28 квітня у парку ПК «Тернівський» організаційний комітет EUROFEST разом із виконкомом Тернівської районної у місті ради провів акцію «В Європу без сміття!». У ній також взяли участь працівники промислових підприємств міста, представники інших виконкомів районних в місті рад, молодь та волонтери. Цей захід було приурочено до святкування «Днів Європи у Кривому Розі EUROFEST», який відбудеться 19 травня.

Акція стала можлива завдяки підтримці громадської спілки «Зелений центр Метінвест». Вони забезпечили учасників суботника всіма необхідними інструментами та обладнаннями для прибирання території парку.

«Міський голова особисто контролює ремонтні роботи по парку «Тернівський». Приємно, що вся громада Кривого Рогу активно долучається до таких заходів. Насьогоднішній день тривають активні роботи по благоустрою парку, зокрема роботи по облаштуванню пішохідних доріжок, будівництва і реконструкції системи освітлення та інші», - зазначає заступник міського голови Андрій Полтавець.

Під час євро-суботника для дітей була організована розважальна програма, яку проводили волонтери з різними іграми, конкурсами, де кожен учасник міг отримати заохочувальні призи, а по закінченню прибирання території всі присутні мали змогу скуштувати солдатської каші, приготовлену на польовій кухні.

Загалом на євро-суботнику панувала сонячна і дружня атмосфера, де кожен учасник заходу міг не тільки потрудитися, а й приємно провести вихідний день!

IMG 1IMG 2IMG 4IMG 5IMG 6IMG 7IMG 8IMG 9