Кривий Ріг запрошує мешканців та гостей міста на EUROFEST!

         Вже стало доброю традицією п'ятий рік поспіль у Кривому Розі відзначати День Європи. Головна мета проведення цього заходу – підвищення обізнаності населення щодо євроінтеграції та поширення європейських цінностей - поваги до особистості й активної громадської позиції. Відзначення цього свята дозволяє об’єднати представників громадських організацій, влади та бізнесу, активних мешканців міста.

           Фестиваль Дні Європи в Кривому Розі EUROFEST відбудеться 19 травня у парку «Тернівський» (17 квартал). Розпочнеться свято о 14.00.

eurofest

             Фестиваль відбудеться за підтримки міського голови Юрія Григоровича Вілкула.

           Головні організатори свята - управління економіки виконкому Криворізької міської ради та КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу». Генеральний партнер – «МЕТІНВЕСТ».

     На гостей EUROFESTу чекають безліч цікавих і захоплюючих локації! Серед яких різні пізнавально-розважальні, спортивні заходи, майстер-класи, виставки, байк-шоу «Iron Bike». Найбільш цікавими та захоплюючими обіцяють бути локації 7 островів культур, в яких кожен район міста представлятиме національну культуру однієї з країн Європейського Союзу - Угорщину, Польщу, Хорватію, Литву, Італію, Словенію та Німеччину. Крім того, кожен бажаючий може взяти участь у безкоштовних екскурсіях та здійснити підйом на повітряній кулі. І це ще далеко не все…

eurofest map

     А надвечір на фестивалі мешканців та гостей міста чекатиме інсталяція «нічної арт-виставки» та проведення музичного концерту. Своєю творчістю вражатимуть популярні українські та криворізькі музиканти, серед яких «Alba gu brath», «Pick up & FartWayne», «Groove Trio», «Руки в брюки», «LemOjOvie».

     Хедлайнерами EUROFESTу стануть відомі українські колективи «MARU» та «KOZAK SYSTEM»!

   Фестиваль Дні Європи в Кривому Розі EUROFEST радо чекає усіх гостей і мешканців міста! Збирайте друзів та знайомих і пориньте у атмосферу «європейського» Кривого Рогу.