Індустріальна палітра

заглавная ИНГОк

Завдяки плідній співпраці КП "Інститут розвитку міста Кривого Рогу" та ПрАТ "Інгулецький ГЗК" 05 вересня було проведено художній пленер "Індустріальна палітра". Учасниками цього заходу стали юні художники Криворізької школи мистецтв №1 та Арт-лабораторії при музеї І.Авраменка загальноосвітньої школи №120.

Дана подія проходила в рамках фестивалю "Ніч індустріальної культури" Industrial Fest, який відбудеться 08 вересня на парковці ТЦ "МЕТРО".

Головна ідея проведення цього заходу – розкрити дітям багатогранність рідного міста з метою висвітлення яскравих фарб унікальної діючої індустрії крізь образотворче мистецтво.

Мальовничі красоти та велич кар’єру Інгулецького ГЗК налаштували дітей на приємну творчу атмосферу!

3719

3731

3724

3732

Юні митці розповіли, що отримали безліч позитивних вражень та чудовий настрій від промислового пленеру, адже більшість з них вперше побували на кар’єрі ПрАТ "Інгулецький ГЗК".

3728

Побачити результати художнього пленеру "Індустріальна палітра" від криворізьких талановитих дітей-художників ви можете 08 вересня 2018 р. на фестивалі Ніч індустріальної культури у Кривому Розі Industrial Fest, який проходитиме на території ТЦ "МЕТРО".

Висловлюємо щиру вдячність ПрАТ "Інгулецького ГЗК" за надану можливість дітям відвідати один із найглибших кар’єрів Європи!

Більше в коментарях:

Вікторія Ушатік (викладач криворізької школи мистецтв №1): "Хочу подякувати Інститут розвитку міста Кривого Рогу та адміністрації Інгулецького ГЗК за те, що надали можливість юним талановитим художникам відобразити кар’єр крізь призму образотворчого мистецтва."

Анатолій Лабунський (куратор Арт-лабораторії при музеї І.Авраменка Криворізької загальноосвітньої школи №120): "Коли дивишся на ці захоплюючі пейзажі, то розумієш, що Кривий Ріг це особливе місто, яке хочеться зафіксувати на папері та передати всю його мальовничість та велич. Нам дуже цікаво створити наші работи та представити їх на фестивалі Industrial Fest".

Павлушенко Поліна (вихованиця криворізької школи мистецтв №1): "Для мене це був цікавий досвід малювання кар’єру наживо".

Воронін Анатолій (вихованець Арт-лабораторії при музеї І.Авраменка Криворізької загальноосвітньої школи №120): "Мені дуже сподобався пленер. Я вперше сьогодні побував на кар’єрі та зміг його намалювати."

3692

3695