На базі Інституту розвитку міста Кривого Рогу проведено тренінг із застосуванням кращих практик Європейського Союзу для реалізації проектів розвитку Кривого Рогу

У рамках виконання заходів Програми залучення інвестицій та розвитку міжнародної співпраці в м. Кривому Розі на 2016 - 2020 роки з 31 жовтня по 02 листопада на базі КП «Інституту розвитку міста Кривого Рогу» для працівників органів місцевого самоврядування, Криворізького міськрайонного центру зайнятості та підприємців міста проведено безкоштовний тренінг на тему: "Можливості для Кривого Рогу застосування кращих практик Європейського Союзу для реалізації проектів розвитку міста, підтримки підприємництва для залучення додаткових ресурсів".

заглавная

Проводили триденний тренінг експерти з економічного розвитку Володимир Проскурнін та Дмитро Лукін, які мають багатий досвід роботи із розробки та впровадження проектів місцевого економічного розвитку.

Програма тренінгу включала як теоретичну, так і практичну частину.

Протягом першого дня було опрацьовані питання ролі та значення малого та середнього бізнесу для економіки міст у розвинених країнах світу, включаючи особливість соціального підприємництва та визначили системи комунікації органів місцевого самоврядування та малого і середнього бізнесу.

На другий день учасники перейшли до практичної частини, а саме аналізували заходи та визначали проблеми підтримки малого і середнього бізнесу у місті, визначені Стратегічним планом розвитку міста Кривого Рогу на період до 2025 року, на прикладі досвіду Канади розглянули роль та можливості інституцій органів місцевого самоврядування у підтримці малого і середнього бізнесу, соціального підприємництва.

Останній день тренінгу був присвячений кейсам, які були направлені на використання практичного досвіду учасників для вирішення проблем муніципального розвитку в режимі мозкового штурму.

1

2

Всі учасники тренінгу активно виконували завдання тренерів, долучалися до дискусій та ділилися власним досвідом з реалізації проектів розвитку міста у різних сферах Кривого Рогу.

Докладніше про враження від тренінгу в коментарях. 

Фадєєва Олена"Мені дуже сподобалися тренери. Добре, що тренінг супроводжувався як теорією, так і практикою із використанням міжнародного досвіду. Матеріали були викладені змістовно і логічно. Дякую тренерам і організаторам за приємну атмосферу і отримані корисні знання".

Пригунова Тетяна"Було цікаво і корисно послухати про досвід Канади щодо розвитку малого і середнього бізнесу. Дякую тренерам за цікавий матеріал".

3

4

5

6

7