Інститут розвитку міста Кривого Рогу провів тренінг на тему брендінгу територій, приурочений до Дня маркетолога і рекламіста

31 жовтня 2018 р. КП "Інститут розвитку міста Кривого Рогу" провів тренінг у форматі OpenSpacе "Брендінг територій: маркетингова стратегія Кривого Рогу" спільно з викладачами Донецького національного університету економіки і торгівлі імені М. Туган-Барановського. Цей захід проводився у рамках фестивалю реклами "AdFest 2018", який був присвячений Дню маркетолога та рекламіста.

главная

Основна його мета – залучити та надати можливості учасникам висловити свою думку щодо напрямів розвитку соціального простору міста Кривого Рогу.

Заступник міського голови Андрій Полтавець відкривав та ознайомив учасників цього заходу з поняттям брендінгу території, історичною хронологією створення бренду міста Кривий Ріг, а також з символізмом який поєднує в собі сам бренд.

45611433 252980462060415 6726762510386462720 n

"Основними завданнями реалізації Маркетингової стратегії міста Кривого Рогу є залучення мешканців до активної участі в житті міста, підвищення конкурентоспроможності та інвестиційної привабливості міського простору, сприяння формуванню позитивних соціальних взаємодій між членами громади, які б дозволили залучати і нарощувати ресурси для розвитку міста, сприятимуть процвітанню та добробуту. Для цього, зокрема, проводяться тренінги у форматі вільного простору", - зазначає Андрій Полтавець.

З напрямками реалізації та результатами роботи щодо втілення в життя Маркетингової стратегії міста Кривого Рогу ознайомив директор КП "Інститут розвитку міста Кривого Рогу" Костянтин Касьяненко.

У заході брали участь студенти Донецького національного університету економіки і торгівлі імені М. Туган-Барановського та учні загальноосвітніх шкіл Кривого Рогу. У ході зустрічі учасниками було розроблено та презентовано проекти "Індустріальний квест-центр", "Криворізький метрополітен", "Криворізький монорельс", "Яскраве місто цікавих подій", "Екокрематорій", "Сміття джерело енергії", "7 районів – 7 днів", які направлено на підвищення рівня комфорту мешканців Кривого Рогу. Усі ідеї озвучені на тренінгу будуть розміщенні для перегляду і обговорення на офіційному сайті КП "Інститут розвитку міста Кривого Рогу". Наступним етапом розробки проектів стане проведення заходу у форматі "світового кафе".

Всі учасники отримали чудовий настрій, корисні знання та приємні сувеніри від організаторів заходу!

45507635 1936480263314078 6079001096196456448 n