До уваги всіх фотолюбителів! КП "Інститут розвитку міста Кривого Рогу оголошує конкурс фоторобіт "Старе/Нове місто"!

konkurs

Якщо Ви любите наше місто і Вам до душі сфера фотографії, тоді ласкаво просимо до участі у конкурсі фоторобіт "Старе/Нове місто".

Конкурс є відкритим, безкоштовним  і проводиться у один тур.

Фотороботи приймаються до 16 грудня 2018 року, попередньо заповнивши анкету учасника на сайті https://cdiirm.wixsite.com/onc2018

Вимоги до учасників:

До участі в конкурсі запрошуються мешканці Кривого Рогу, які цікавляться мистецтвом фотографії та готові презентувати публічно, свої фотографії що відповідають умовам конкурсу.

Правила подачі фоторобіт на конкурс:

Учасник конкурсу може подати від 1 до 3 конкурсних пропозицій із краєвидами та потужними індустріальними об’єктами міста Кривого Рогу. На одному фото повино бути зображено 1 об’єкт ХХ століття та його сучасний вигляд в порівняльній перспективі.

Вимоги до подачі конкурсної пропозиції:

 Для участі у конкурсі необхідно:

1)  заповнити анкету учасника на сайті конкурсу (https://cdiirm.wixsite.com/onc2018)

2) надіслати фотографію/ї у цифровому вигляді, із зазначенням її/їх слогану в якому розкривається ідея фотоконкурсу на електронну почту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. В темі електронного листа зазначайте "На конкурс Старе/Нове місто".

Всі фотографії, які надсилаються на Конкурс, повинні бути представлені у цифровому вигляді  у форматі JPG або TIF-файл, не менше ніж 2400 х 3600 пікселів або 15х21см. На конкурс приймаються фотографії мінімально редаговані у графічних редакторах.

Авторські права:

всі фотографії, які подаються на Конкурс, мають бути оригінальними і вільними від прав третьої сторони. Організатори Конкурсу не несуть ніяких зобов'язань щодо будь-яких прав третьої сторони, не повертають фотоматеріали, подані на Конкурс. Організатори зберігають за собою всі права на репродукцію робіт, поданих на Конкурс, без обмеження терміну використання у некомерційних цілях.

Нагороди:

після голосування в Facebook будуть обрані 3 переможця - автори найкращих робіт, які отримають пам’ятні сувеніри із краєвидами із брендовою символікою Кривого Рогу.

Контакти:

КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

Адреса: вул. Героїв АТО, 30

Телефон: +38 (0564) 92-29-49

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Візитна картка конкурсу: https://cdiirm.wixsite.com/onc2018