Дніпропетровською обласною радою оголошено конкурс мініпроектів на отримання муніципальних грантів

15 січня 2013 року представники Інституту розвитку міста взяли участь у засіданні Дніпропетровської обласної ради, на якому був оголошений конкурс мініпроектів з енергоефективності та енергозбереження серед локальних громад.

Конкурс проводиться обласною радою щороку в рамках реалізації Програми сприяння громадянській активності у розвитку територій на 2012 – 2016 роки та спрямований на вирішення конкретних проблем відповідно до положень зазначеної Програми.

До участі в конкурсі запрошуються об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), житлово-будівельних кооперативів (ЖБК) та органів самоорганізаціі населення (ОСН - представницькі органи, що створюються жителями, які на законних підставах проживають на території села, селища, міста або їх частини у Дніпропетровській області).

Основна тематика мініпроектів: модернізація систем опалення, освітлення, вентиляції, поліпшення мікроклімату приміщень з використанням технологій енергоефективності та енергозбереження; оснащення обладнанням, що забезпечує суттєву оптимізацію споживання ресурсів та економію коштів.

Останній день подання мініпроектних пропозицій 15 квітня 2013 року.

Переможці конкурсу отримають муніципальний грант (цільова безповоротна фінансова допомога, що надається обласною радою за рахунок коштів обласного бюджету) на реалізацію проекту.

Отож, закликаємо громаду Кривого Рогу до активної участі у конкурсі, який сприятиме ефективному використанню місцевих ресурсів та модернізації житлового фонду.

Детальна інформація про конкурс розміщена на офіційній веб-сторінці Дніпропетровської обласної ради  www.oblrada.dp.ua