Криворізький потенціал - власними очима

24 січня 2019 року КП "Інститут розвитку міста Кривого Рогу" поєднав дві продуктивні та цікаві події: проведення круглого столу  та екскурсію до коксохімічного виробництва і музею під відкритим небом ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

IMG 4795

Відвідувачами екскурсії стали учасники круглого столу "Інвестиційна конкурентоздатність м. Кривого Рогу ": представники міської влади, криворізького бізнесу та експерти з інвестиційного розвитку України.

Під час круглого столу учасниками були обговорені питання того, як держава підтримує інвестиції, якими можуть бути майбутні перспективні інвестиційні проекти, яким чином створити сприятливі інвестиційні умови за залучення іноземних інвестицій та багато чого іншого.

Після обговорень та обміну думок і ідей, учасники круглого столу завітали до коксохімічного виробництва і музею під відкритим небом ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Після теоретичної складової, одягнувшись у спецодяг, учасники побачили вже своїми очами можливості та інвестиційний потенціал сталевого серця України. З підтримкою цікавої та пізнавальної доповіді екскурсоводів дізнались про історію виробництва, особливості роботи гірничого департаменту та побачили у всій красі 14 експонатів, що раніше експлуатувалися гірниками в різних підрозділах підприємства.

Тож, день був продуктивним та пізнавальним, а ми сподіваємось, що такими екскурсіями ми все більше будемо показувати як Україні, так і усьому світові, що сталеве серце України – гідний об'єкт для іноземних інвестицій!

IMG 4777

IMG 4799

IMG 4806

IMG 4836