Люблін відкритий до співпраці і зміцнення партнерських зв'язків з Кривим Рогом, - Кшиштоф Лонтка

У Кривому Розі делегація на чолі з директором департаменту неінвестиційних проектів адміністрації польського Любліна Кшиштофом Лонтка зустрілася з мером Юрієм Вілкулом, відвідала об'єкти промислового туризму міста, поспілкувалася з представниками малого і середнього бізнесу, студентами.

1

Зустріч з мером пройшла в форматі «круглого столу», на якому обговорювалися питання брендінгу, використання європейського досвіду для підвищення іміджу Кривого Рогу.

З польським Любліном наше місто працює протягом чотирьох років. Юрій Вілкул підписав договір про партнерство, яким передбачено співпрацю по шести напрямках. Серед них - створення бізнес-інкубатора для підтримки стартапів і комерційних проектів, реалізація спільних культурних проектів, розвиток велоінфраструктури, програма обміну студентами.

2

«Для нас важливий і досвід польських колег. Люблін з промислового міста зміг перетворитися в успішний європейський мегаполіс. Зараз це - культурний, освітній центр Польщі. У Кривому Розі живуть працьовиті люди, які вміють і хочуть працювати. Це дуже важливо. При впровадженні напрацьованих нами проектів, залученні європейського досвіду ми зробимо ще один крок до того, щоб Кривий Ріг знали в Європі не тільки як промисловий центр України, а й як місто з багатими культурними і духовними традиціями, інфраструктурою, що розвивається. Для цього у нас створені всі умови. Є чітка Стратегія розвитку міста до 2025 року, прийнята Маркетингова стратегія, яка працює на створення позитивного іміджу, бренду Кривого Рогу. Ми любимо рідне місто і працюємо на його процвітання і комфорт мешканців», - підкреслив мер Юрій Вілкул.

КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» організував спуск гостей з Любліна на гірничодобувні горизонти шахти «Родіна» та зустрічі зі студентами. Були намічені конкретні плани по навчанню молоді в польських навчальних закладах, перспективні бізнес – проекти, реалізація яких потребує залучення молоді.

3

«Ми відкриваємо для себе Кривий Ріг, з надихаємося його культурою, традиціями, прекрасними людьми. У свою чергу, Люблін відкритий до співпраці й зміцненню партнерських зв'язків з вашим містом. Раді вітати вас і ділитися досвідом», -резюмував Кшиштоф Лонтка.