Семінар «Формування та запровадження місцевих преференцій з метою підвищення інвестиційної привабливості громад», м. Дніпро

1

З ініціативи Дніпропетровського інвестиційного агентства (DIA) 28 березня в обласному центрі відбувся семінар «Формування та запровадження місцевих преференцій з метою підвищення інвестиційної привабливості громад» для представників міських рад, ОТГ, інвестиційних установ та агенцій економічного розвитку регіону.

Для участі в заході запросили і представників «Інституту розвитку міста Кривого Рога», які мали змогу поділитися досвідом своєї роботи в цьому напрямку й ознайомитися з передовими тенденціями підвищення інвестиційної привабливості громад.

2

В якості спікерів до семінару долучились фахівці з питань податкового та антимонопольного законодавства: Лариса Федоренко, головний державний інспектор управління комунікацій з інститутами громадянського суспільства та бізнес середовища Головного управління ДФС в Дніпропетровській області, Євген Варнаков, заступник голови Дніпропетровського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, Світлана Кусочкіна, начальник відділу споживчого ринку та підприємництва Павлоградської міської ради.

Власним досвідом та результатами поділилися представники Павлоградської та Тернівської міських рад. Були представлені місцеві преференції, запровадження яких направлено на стимулювання розвитку місцевих громад шляхом часткової компенсації ставок за кредитами, проведення спеціалізованих навчальних семінарів, грантових програм та зниження місцевих податків та зборів.