Прямуй на EUROFEST 2019

1

У Кривому Розі шостий рік поспіль проводиться масштабне святкування "Днів Європи в Україні". Цього року свято відбудеться 18 травня в парку культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького (Металургійний район). Гості фестивалю, які відвідають захід відчують позитивну енергетику "EUROFEST – заходу, що єднає", отримують можливість проявити креативні здібності, взяти участь у нових формах активного дозвілля, розширити знання про культуру та звичаї європейських країн.

2

EUROFEST 2019 буде представлено такими зонами активностей як: "Острови культур", спортивна, дитяча, молодіжна, мистецька, музична, зона здоров'я та локація "Моя особлива європейська родина". Кожна із зон фестивалю буде представлена низкою локацій спрямованих на організацію змістовного та креативного відпочинку для учасників. Вони тематично об’єднані ідеєю доступності дозвілля незалежно від віку чи особливостей розвитку людини.

Родзинкою фестивалю є зона локацій "Острови культур". Цього року будуть представлені культурні особливості 7 країн: Німеччини, Болгарії, Норвегії, Фінляндії, Польщі, Греції та Ірландії.

Дитяча зона буде представлена різноманітними локаціями що надають широкий спектр можливостей  для розвитку та організації дозвілля дітей.

3

Молодь може реалізувати власні інтереси на локаціях "Блогер зона", "Битва дронів" та "Квест-ленд". Набільш креативно налаштовані учасники можуть реалізувати  власні здібності в мистецькій зоні - створення муралу "Eurofest-захід, що єднає" та графіті-батл. Ця зона органічно перекликається з діяльністю локацій зон здоров'я та спорту. А також заплановано організацію дозвілля людей зрілого віку та родин з дітьми. І завершить свято грандіозний концерт за участі місцевих рок-колективів та участі українських зірок.

Долучайтеся 18 травня до участі в EUROFEST 2019 . Позитивні емоції та цікаві враження гарантуємо.