EUROFEST-2019. День Європи в Кривому Розі

Еврофест

Зовсім скоро, 18 травня місто матиме нагоду наблизитися до Європи на «Eurofest 2019». А над тим, щоб це відбулося цікаво, захоплююче, пізнавально, активно працюють співробітники КП «Інститут розвитку міста» у тісній кооординації з управлінням економіки та іншими структурними підрозділами міської ради.

12

Фахівці відділу консалтингу та маркетингу найбільше зусиль зосередили на підготовці кількох тематичних зон.

3

Зокрема, спільно з проектом «Кешер», який веде просвітницьку роботу щодо формування погляду на питання жіночого здоров»я, та ГО «Клуб «Шанс», що розширює обізнаність про ВІЛ/СНІД, організували кілька заходів для надання необхідної інформації з цих питань.

4

Також на формування здорового й активного cпособу життя спрямовані спортивна та молодіжна зони, де відбудуться любительські змагання для всіх бажаючих як зі звичних видів спорту, так і з екстремальних, популярних нині серед молоді.

5

Привернути увагу до людей з особливими потребами – завдання соціальної зони, де разом з громадськими активістами буде проведено ознайомлення з тими, хто живе поруч з нами, але обмежений у своїй активності та інформування про необхідну їм допомогу.

6

Для змістовних розваг організовані численні майстер-класи, де всі бажаючі зможуть відчути себе митцем.

7

Фахівці відділу промислового туризму сформували туристичну зону, в якій зацікавлені отримають інформаційні матеріали, відвідають віртуальні екскурсії, познайомляться з туристичними організаціями міста та їх оригінальними пропозиціями. Мета цього осередку – дати уявлення про потенціал міста в екскурсійному плані, про специфіку місцевих об’єктів.

8

ІРМ також долучається до роботи інформаційної, дитячої, розважальної зон, власне, зусиллями невеликого, але активного колективу забезпечена робота 26 локацій з 40, які діятимуть на святі.