Юні криворіжці поринули у захоплюючий віртуальний світ краєвидів рідного промислового міста

1

Приємно брати участь у гарних проектах, а особливо приємно, коли це призводить до чудового результату. В День захисту дітей в парку Мистецький неабиякий інтерес, насамперед, малечі викликала локація «Туристична зона», облаштована КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу».

Загалом на локаціі «Дитячий Weekend професій» малечу міста чекало багато цікавих і різних зон з подаруночками і сюрпризами. Однією з них була "Туристична зона", завдяки якій діти мали змогу взяти участь в "Краєзнавчій вікторині", позмагатися в гнучкості, зігравши в "Твістер" з туристичними об'єктами Кривого Рогу, відправитися в Віртуальну подорож в окулярах VR360 і дізнатися про цікаві екскурсії у Кривому Розі.

Зазвичай діти не мають змогу потрапити на промислові підприємства, адже існують певні вимоги до техніки безпеки, пропускного режиму,  - розповіла фахівець КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» Олена Галич, - та завдяки нашій локації, досить одягнути VR-окуляри й ти вже спускаєшся разом з робітниками в шахту, дивишся на роботу потужних автомобілів-гігантів у кар’єрі чи на власні очі, з урахуванням ефекту присутності, знаходишся на ливарному виробництві металургійного комбінату. В нас є що розповісти та показати, адже Кривий Ріг дійсно унікальне й надзвичайно цікаве місто.

2

Дитячі посмішки, веселі іскри в їх очах – найкраще свідчення того, що свято вдалося. Про свої емоції після відвідування віртуальної екскурсії розповіла 12-річна Людмила Карпович:

Це було дуже захоплююче й видовищно! – бадьоро поділилась враженнями дівчинка, - Я нібито сама побувала в таких цікавих місцях. Бачила різні виробництва, шахти. Раніше навіть не уявляла як це в дійсності виглядає. Дуже вражена! Дякую організаторам за таку можливість!

3