Захоплива віртуальна подорож промисловими шляхами Кривого Рогу

1

Впродовж червня силами працівників КП "Інститут розвитку міста Кривого Рогу" на базі Центральної бібліотеки КЗК «Міська бібліотека для дорослих» КМР відбувся проект "KR 360". Діти літніх таборів денного перебування протягом місяця мали змогу відвідати віртуальні екскурсії до промислових підприємств нашого міста.

За допомогою 3D окулярів КП «Інституту розвитку міста» та розробленого проекту «KR 360» діти поринули у віртуальний світ промислового міста. Працівники бібліотеки, в свою чергу, продемонстрували промислові об’єкти Кривого Рогу у фотоальбомах, тож школярі мали змогу порівняти віртуальну реальність з друкованими фотографіями. Фаворитами перегляду для дітей стали спуск у шахту "Тернівську" ПАТ «Кривбассзалізрудком» та кар'єр ПАТ "Південного ГЗК". Віртуальні екскурсії створють справжній «ефект присутності», дозволяючи детально ознайомитися з кожним об’єктом.

2

Віртуальна реальність вражає дитячу свідомість! Цікаво було спостерігати як підлітки в ході подорожі наближали або віддаляли певний об'єкт, озиралися на всі боки, детально розглядали окремі деталі, дивилися вгору-вниз тощо. Здивуванню та захопленню не було меж!

Проект "KR 360", як сучасний мультимедійний засіб підвищує туристичний імідж Кривого Рогу та збільшує інтерес до свого міста серед молоді.

3

І все ж, незважаючи на сучасність та інтерактивність VR-окулярів, реальний світ поруч і він прекрасний, наповнений яскравими кольорами, величезними масштабами, динамічними рухами та вражаючими емоціями.

Дякуємо нашим партнерам Центральній бібліотеці КЗК «Міська бібліотека для дорослих» КМР за співпрацю!

Колектив КП "Інститут розвитку міста Кривого Рогу" бажає юним криворіжцям незабутніх канікул та чекає для подальших заглиблень у віртуальну реальність у рамках проекту «KR 360».

Дитячі емоції безцінні!