Презентація промопродукції промислового туризму Кривого Рогу на конференції у м. Торонто (Канада)

Цими днями, з 2 по 4 липня 2019 рогу, у м. Торонто, Канада відбувається ключова щорічна міжнародна подія, присвячена експертному обговоренню прогресу в Україні – Міжнародна конференція з питань реформ.

изображение viber 2019 07 03 17 28 481

Організація Ukraine Reform Conference важливий крок для об’єднання партнерів та друзів України й проведення оцінки тих демократичних трансформацій та реформ, які відбуваються у країні від 2014 року.

Ukraine Reform Conference 2019 уперше за кількарічну історію існування проекту має інтерактивний формат – окрім виступів високопосадовців топ-рівня та панельних дискусій за участі провідних міжнародних експертів, гості події мають можливість більше дізнатись про ділові та інвестиційні можливості в Україні, познайомитись із продуктами українських креативних індустрій в межах унікальної платформи Ukraine House.

изображение viber 2019 07 03 17 28 485

«У триденній конференції, яку спільно організували уряди України та Канади, беруть участь понад півтисячі учасників із 40 країн світу. Це і представники делегацій високого рівня з Євросоюзу, міністри закордонних справ, керівники міжнародних інституцій та активісти громадянського суспільства, бізнесу, науковців і представників української діаспори. Усі вони можуть із перших вуст дізнатися про прогрес українських реформ.» - з матеріалів сайту https://www.radiosvoboda.org.

изображение viber 2019 07 03 17 28 483

В межах заходу представлена промоційна продукція міста Кривий Ріг – буклет "Кривий Ріг за 48 годин" та карти Кривого Рогу. 

Крім того, креативною атракцією є окуляри VR-360, де учасники могли познайомитися з промисловим туризмом нашого міста, переглядаючи відео з вражаючими процесами індустрії. Серед них були спуск у шахту «Тернівська» ПАТ «Кривбасзалізрудком», кар'єр ПАТ "Південного ГЗК", коксохімічне, сталеплавне та прокатне виробництво металургійного заводу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

изображение viber 2019 07 03 17 28 486

«Я рада, що цього року Ukraine Reform Conference відбувається у Торонто. Це неоціненна можливість для Канади та міжнародної спільноти – продемонструвати нашу рішучу підтримку реформ в Україні. Разом ми продовжуватимемо працювати над зміцненням міжнародного порядку, що ґрунтується на прийнятних правилах, та будувати майбутнє, на яке заслуговують громадяни України» - прокоментувала подію Христя Фріланд, Міністр закордонних справ Канади. (За матеріалами сайту https://www.kmu.gov.ua/ua)