Другий міжнародний ярмарок грантів у сфері культури, м. Київ

2 липня фахівці програми "Консалтинг і маркетинг" долучилися до участі у Другому міжнародному ярмарку грантів у сфері культури. Захід відбувся за підтримки Національного бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні, Українського культурного фонду та Міністерства культури України.

изображение viber 2019 07 04 16 44 18

Щорічне проведення «Міжнародного ярмарку грантів у сфері культури» стало доброю традицією та ефективним майданчиком для спілкування між грантодавцями та представниками культурних і креативних індустрій, які перебувають у пошуку фінансової підтримки для своїх культурних проектів та ініціатив в Україні. – анонсував подію портал https://www.prostir.ua.

изображение viber 2019 07 04 16 44 17

До насиченої програми заходу увійшли 16 виступів спікерів на теми різноманітних грантових програм та конкурсів.  

Особливо цікавими були виступи наступних спікерів:

  • Тетяни Лишковець (Український культурний фонд), яка розповіла про досить розвинену програму Н.О.Р.Д. – «Навчання. Обміни. Резиденції. Дебюти», що спеціалізується на грантах сприяння розвитку молодих митців, культурному обміні між країнами та сприянню інтерактивного розвитку в межах молодіжних субкультур;
  • Анастасії Крилової (Державна Установа «Офіс з просування експорту України»), що представила презентацію експортного концепту України в межах якого реалізовують цікаві проекти в сфері креативних індустрій та туризму.

На платформі заходу працювало 11 інформаційних стендів, де можна було отримати консультації від представників 20 донорських організацій, які охоче ділилися деталями реалізації діючих програм та досвідом вдалих проектів.

изображение viber 2019 07 04 16 44 15

«Натхненні енергетикою заходу ми повернулися до рідного міста, щоб на основі здобутих знань долучитися до участі у грантових Програмах та конкурсах з розвитку креативних індустрій» - поділилась враженнями наша колега, Оксана Володимирівна Лаже, керівник програми «Консалтинг та маркетинг» КП «Інституту розвитку міста Кривого Рогу».