Фотовиставка «Steel People» ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

16 липня, у ДК «Металургів» пройшла виставка фоторобіт.

IMG 0263

Другий рік поспіль ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» виступало організатором фотовиставки робіт з власного виробництва. Якщо минулого року виставка була присвячена металу, то цьогоріч вона мала назву «Steel People» («Сталеві Люди» - у перекладі з англійської) і цілком відображала натхнення працівників підприємства минулих років та сьогодення.

 IMG 5288

Треба відзначити особливий підхід у відборі фотографій та підготовці фотовиставки. Ії гості побачили чорно-білі фотографії з часів заснування підприємства, щирі посмішки та безмежну любов до професії, яка безпомилково читалася в очах їх героїв.

 IMG 5289

З Тетяною Левченко, начальником відділу внутрішніх та зовнішніх зв’язків ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» обговорювали доцільність проведення подібних заходів, можливість гостей та мешканців міста на короткий час долучитися до металургійного мистецства, а також необхідність частіше організовувати фототури у надри індустрільного підприємста-гіганта для любителів та професійних фотографів.

IMG 5297

Таку ідею підтримав директор КП «Інституту розвитку міста Кривого Рогу» Костянтин Касьяненко, а також запропонував продовжувати щорічну традицію з організації фотовиставок підприємства ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».