Кривий Ріг шукає нові перспективні напрями співробітництва для залучення іноземних інвестицій щодо розвитку міста

У Кривому Розі відбулася зустріч міського голови Юрія Вілкула з китайською делегацією на чолі з паном Ма Юйчунь, заступником Генерального директора МСС (Металургійної будівельно-інжинірингової корпорації Китаю), віце-президентом компанії металургійного промислового будівництва.

66720868 712098832559426 2364644148037812224 n

На зустрічі гостям з Китаю презентували проекти, котрі важливі для розвитку Кривого Рогу. Серед яких: модернізація Міжнародного аеропорту «Кривий Ріг», будівництво комплексу з переробки, знешкодження та складування твердих побутових відходів, модернізація трамвайних колій на безшумні, створення індустріального парку «Кривбас», для будівництва нових промислових та логістичних потужностей та інші проекти, зупинились більш детально на кожному із них.

IMG 7031 540

«Кривий Ріг – місто реальних справ, тому наші партнери можуть бути впевнені у всебічній підтримці з нашого боку. Ми відкриті і готові до співпраці», - сказав мер Юрій Вілкул.

«Це цікаві та корисні проекти, які в перспективі можуть бути реалізовані у рамках стратегічного партнерства. Необхідно доопрацювати документи по кожному проекту окремо та в подальшому більш предметно обговорити питання щодо  співфінансування, в тому числі, за участі інших китайських компаній, з якими ми співпрацюємо»,- сказав  пан Ма Юйчунь.

IMG 7040

Сьогоднішня зустріч, з представниками МСС показала, що китайська сторона зацікавлена у співпраці з Кривим Рогом. «Все, що потрібно від нас – це відкритість, готовність до співпраці та, що вкрай важливо, результативність нашої роботи»,- зазначив мер.