IndustrialFest-2019: відчуй потужність промислового Кривбасу!

изображение viber 2019 07 24 15 58 34

Третій рік поспіль  за підтримки міського голови Юрія Вілкула у Кривому Розі проходитиме фестиваль «IndustrialFest-2019».  Заходи під гаслом: «Свято промислових кольорів» розпочнуться 14 вересня о 15.00 годині в парку «Шахтарський», що у Покровському районі міста (44-квартал).

Програма фестивалю передбачає безліч цікавих та яскравих локацій, що, безумовно, не залишать байдужими людей усіх вікових категорій. Гості свята матимуть змогу ознайомитися з експонатами виставок різної промислової спрямованості, взяти участь у майстер-класах, які проводитимуть відомі майстри Кривбасу. Вікторини на індустріальну тематику, а також музична програма за участі популярних українських та криворізьких музикантів добавлять святу ще більшої яскравості та неповторності.

«Індустріальний квартал» з виставкою гірничо-видобувної техніки вразить кожного своєю потужністю.

«Науковий квартал» зацікавить різноманіттям професій промислового Кривбасу, майстер-класами з креативної хімії та зварювання металу.

«Арт-квартал» з виставкою робіт місцевих художників «Індустріальна палітра» та фотомитців «Залізорудні хмарочоси Криворіжжя» не залишать гостей свята байдужими.

«Дитячий квартал» відкриє для малечі «Індустріальні перегони» радіокерованими машинками, туристичні вікторини, змагання з армрестлінгу, а також гру в улюблений Твістер, де замість різнокольорових кіл будуть зображені атракції Кривого Рогу та безліч інших веселощів.

Для найбільш активних й креативних відчинить двері мотузковий парк, а виставка ковальських виробів продемонструє те, що можна виробити з криворізької залізорудної сировини.

Фахівці КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» представлять віртуальні екскурсії містом за допомогою найсучасніших окулярів VR-360.

Особливою родзинкою цьогорічного заходу стане проведення тижня промислової культури IndustrialWeek, що триватиме 9 – 15 вересня. У ці дні гості матимуть змогу:

  • відвідати цікаві екскурсії знаковими місцями промислового Кривбасу;
  • взяти участь в художньому пленері на копрі працюючої шахти;
  • продемонструвати свої знання у пізнавально-розважальних програмах та вікторинах тощо.

У рамках тижня промислової культури 13-14 вересня в місті відбудеться МІЖНАРОДНИЙ ТУРИСТИЧНИЙ ФОРУМ "Розвиток міст через трансформацію від індустріальної економіки до економіки послуг", на який запрошені відомі експерти у галузі туризму й представники міст-партнерів Кривого Рогу з України та закордону.

Постійне анонсування заходів «IndustrialFest-2019» триватиме у ЗМІ та на офіційній інтернет сторінці фестивалю:

Запрошуємо гостей та мешканців до Кривого Рогу відвідати захід, що дозволяє поринути у «залізне серце» індустріальної величі Кривбасу.

Організатори заходу: виконком Криворізької міської ради та КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу».

Якщо ти активний і цілеспрямований, бажаєш приєднатися до крутої команди волонтерів «IndustrialFest-2019» і разом з друзями прийняти участь в проведенні одного з найяскравіших фестивалів міста, обери локацію, в якій можеш себе проявити і заповни відповідну анкету за посиланням https://forms.gle/cKbRMj8yc9pf3zeX8

Стежте  за анонсами. Ми будемо раді бачити Вас серед наших гостей!