Зі Святом! ІРМ виповнилось 7 років!

В перший день останнього літнього місяця, 1 серпня 2012 року розпочало роботу принципово нове комунальне підприємство індустріального Кривбасу - «Інститут розвитку міста Кривого Рогу».

 IMG 5326 540

 Всього за 7 років це підприємство перетворилося на справжній аналітичний центр, діяльність якого спрямована на організаційну, ресурсну та проектну підтримку сталого місцевого розвитку, згідно з новітніми тенденціями та з урахуванням потреб місцевої громади.

Десятки молодих і перспективних фахівців ІРМ об’єднала єдина мета - шляхом надання аналітичної, дослідницької, творчої підтримки задовольнити економічні, соціальні, культурні та інші потреби мешканців нашого міста, створивши сприятливі умови для консолідації громадських ініціатив та експертного аналізу, та напрацьовуючи найбільш ефективні шляхи реалізації Стратегічного плану розвитку міста до 2025 року.

 IMG 5368 540

КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» підготував велику кількість справжніх фахівців, які сьогодні працюють на благо рідного міста в органах місцевого самоврядування та бізнес-структурах, піднімаючи соціологічні рейтинги Кривбасу та роблячи його більш привабливим для роботи, життя та дозвілля.

Від щирого серця поздоровляємо колег з Днем народження ІРМ. Робота в нашому комунальному підприємстві це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі. Бажаємо усім міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння мешканцям нашого міста та нових здобутків в ім’я майбутнього Кривого Рогу!