«Skills Lab: власна справа»: криворізьку молодь навчали підприємництву

IMG 2038 540

Упродовж липня у Кривому Розі проводилась навчальна програма «Skills Lab: власна справа», ініційована Центром розвитку корпоративної та соціальної відповідальності за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення Міністерства молоді і спорту України. Партнером заходу виступив виконкомом Криворізької міської ради та Молодіжний виконком Кривого Рогу.

IMG 1999 540

Мета програми:

  • активізація молоді у підприємницькій діяльності та стимулювання її ініціатив.
  • Відпрацювання важливих підприємницьких навичок та зменшення відсотка молодих людей, що від’їжджають закордон у пошуках заробітку.

Учасники заходу відмітили цікаву подачу інформації про самостійну підприємницьку діяльність, як перспективну форму професійної самореалізації. Взагалі «Skills Lab: власна справа» виявився дуже корисним для молоді, котра прагне до власного розвитку та розвитку рідного міста.

IMG 2022 540

Проведення програми «Skills Lab: власна справа» передбачало 8 зустрічей під час яких учасники познайомились, визначили сфери для бізнес ідей та особисту мотивацію, мали змогу потренувати підприємницькі навички, вивчали юридичні питання, проводили дослідження цільової аудиторії, опрацювали джерела фінансування та розробили власні бізнес-проекти.

IMG 1990 540

6 серпня відбувся заключний етап програми, впродовж якого пройшла презентація бізнес-проектів, написаних випускниками програми. Для оцінки проектів була зібрана група експертів, серед яких виступала Яна Куліш, керівник програми «Інвестицій та місцевого економічного розвитку» КП «Інституту розвитку міста».

«Учасники підкреслили актуальність розвитку малого та середнього підприємництва у Кривому Розі, адже це не просто розвиток міста, а й підвищення його іміджу, створення нових робочих місць та мотивація навчатися і розвиватися для усієї молоді міста» - поділилась своїми враженнями наша колега.