Подаруй туристу місто: екскурс Кривим Рогом в теорії і на практиці

 IMG 5487

В останні літні дні у межах реалізації проекту-переможця конкурсу «Громадський бюджет-2019» пройшов триденний тренінг «Подаруй туристу місто». Теоретична частина була спрямована на  формування знань та навичок щодо презентації туристичних можливостей Кривого Рогу, а практична - на особисте відвідування екскурсій.

 IMG 5493

Для кожного мандрівника шлях до пізнання міста та цікавих маршрутів починається з туристичних операторів. Саме тому учасники тренінгу – це представники готельного і ресторанного бізнесу, а також сфери транспортних послуг.

 IMG 5525

Фахівці вищевказаних напрямків діяльності є першими джерелами, що інформаційно презентують гостям Кривбасу найпривабливіші об’єкти, тому тренінг був спрямований на їх туристичну обізнаність.

 IMG 5553

Серед інших важливих тем учасникам розповідали про туристичну привабливість Кривбасу і його ексклюзивність для гостей міста. Детально розкрили тему великої різновидності екскурсій – від пішохідних до екстремальних. 

 IMG 5504

Останній день тренінгу присвятили відвідуванню об’єктів, включених до «Європейського маршруту індустріальної спадщини» (ERIH).

 IMG 5515

Велич кар'єру ПАТ "Південний гірничозбагачувальний комбінат", коксохімічне виробництво та гірничо-добувна техніка ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" не залишили байдужим жодного екскурсанта.

 IMG 5552

Триденний тренінг завершився відвідуванням відео галереї міського історико-краєзнавчого музею, де у форматі 3D гості насолодились переглядом цікавих та важливих сторінок історії рідного краю.

 IMG 5570

Організатори та гості тренінгу залишились задоволені. Всі сподіваються, що отримана інформація та цінні враження допоможуть розкрити туристичний потенціал Кривого Рогу та зробити наше місто ще більш цікавим для туристів з різних куточків України та інших держав.