Художній пленер на копрі: Industrial week розпочато

 1 IMG 5801

Тиждень індустріальної культури Кривбасу 9 вересня відкрив художній пленер на копрі шахти «Ювілейна» ПАТ «Суха Балка». Висота копра 106 метрів, а його глибина – 1530 метрів.

 IMG 5681

Група художників-аматорів піднялась на копер, щоб відобразити у своїх роботах мальовничі пейзажі Кривого Рогу.

 IMG 5736

Під час проведення заходу супроводжуючі працівники шахти «Ювілейна» розповіли багато цікавої інформації. Наприклад, дві шахти ПАТ «Суха Балка» за рік видобувають 3,5 мільйони тон руди. А абсолютно всі копри шахт у Кривому Розі розташовані з вздовж правого берегу річки Саксагань, та в одну лінію. 

 IMG 5784

«Сьогодні пройшов супер пленер!!! У захваті від того як колір трансформується у живопис. Отримав величезне задоволення від краєвидів на 100 метровій висоті копра шахти Ювілейна.»

«Дякую за такий досвід! Все дуже сподобалось. Кожного дня проїжджаємо містом вздовж наших шахт, дивимося вгору. Раніше піднятися на вершину копра було недосяжною мрією. А зараз ми малюємо на копрі шахти та насолоджуємося красою рідного краю. Це була крута  та захоплююча ідея, якій потрібно було збутися»

 IMG 5712

«Я до сих пір у захваті! Малювати на копрі шахти - це надзвичайно круто і екстремально! Я отримав море задоволення від пленеру на такій висоті з такими гарними краєвидами! Це я запам’ятаю надовго! І з задоволенням буду щоразу приймати участь у таких заходах. Якщо випаде такий шанс. Супер!!!»

«Дякую організаторам за можливість побувати на копрі шахти в веселій компанії, дуже захоплюючий пленер вийшов! Зазирнути за лаштунки рідної індустрії завжди було цікаво. Я отримала море вражень і емоцій. Тепер точно є що розповісти своїм майбутнім дітям!» - поділились з нами своїми враженнями учасники пленеру.

 IMG 5678

Абсолютно всі художники-аматори зійшлись у думці, що такі заходи необхідно проводити частіше. Вони додають фарб індустріальному місту у прямому і переносному сенсах.

 Стаття для сайту 1

«Industrial Week» тільки розпочався і нас чекає ще багато захоплюючих вражень.

Будемо раді бачити Вас серед наших гостей!