Міжнародний туристичний форум

 IMG 5966

В рамках проведення тижня індустріальної культури 13 вересня у Кривому Розі відбувся міжнародний форум «Трансформація економіки індустріальних міст через розвиток туризму».

З привітальними словами до учасників форуму звернулися міський голова Юрій Вілкул та генеральний директор ПАТ «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат» Дмитро Шевчик.

 IMG 5942

На заході були присутні наші гості з закордону, які вже встигли стати нашими друзями. Кейді Ворд, головний радник з питань врядування Проекту «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) наголосила, що має гордість вважати, що її знайомство з Україною багато років тому почалось саме з Кривого Рогу.

 IMG 5983

Мер міста Юрій Вілкул звернув увагу на те, що у 2019 році Кривий Ріг зустрів та тепло прийняв на 44% більше туристів ніж рік тому .

Іван Ліптуга, Президент Асоціації "Національна туристична організація України" розповів, що закоханий у Кривий Ріг вже багато років. З моменту першого спуску у підземну шахту у лютому 2016 року.

IMG 5950

«Я беру участь у багатьох туристичних форумах і коли мова заходить про індустріальний туризм, завжди ставлю у приклад Кривий Ріг. Сьогодні на форумі присутні представники індустрії туризму з багатьох міст України. Ми приїжджаємо до вас, щоб повчитися», - сказав Іван Ліптуга у своєму виступі.

 IMG 5969

Учасники міжнародного форуму заслухали доповіді по багатьом цікавим та актуальним темам. Говорили про перспективи та пріоритетність розвитку промислового туризму у місті, про переваги членства у міжнародних туристичних асоціаціях, а також про залучення інвестицій у розвиток туристичної інфраструктури.

 IMG 6031

Головний висновок заходу: розвиток промислового туризму в Кривому Розі набирає шалених обертів та в найближчий час може зробити наше місто загальноукраїнським центром цієї галузі активного дозвілля.

 IMG 5929