Урочистий захід до Дня туризму

 IMG 6741

З нагоди Дня туризму у виконкомі криворізької міської ради мер міста Юрій Вілкул привітав та відзначив грамотами і подяками містян, які пов’язали своє життя та професію з туристичною сферою.

unnamed 1

На сьогодні розвиток промислового туризму у Кривому Розі є одним з пріоритетних напрямів для міста, а щорічна позитивна динаміка зростання кількості екскурсантів підтверджує, що ми на правильному шляху.

Наприклад, у 2019 році екскурсії промисловими шляхами Кривбасу відвідали майже 40 тис туристів, що на 48% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

unnamed

Міський голова відзначив грамотами і подяками земляків, що закохані у наше місто та небайдужі до його майбутнього. Це туристичні оператори, екскурсоводи, краєзнавці, фотографи та представники сфери обслуговування.

изображение viber 2019 09 27 13 03 26

Окремі подяки отримали підприємства, що приймали участь і допомагали в організації Industrial Fest 2019.

 IMG 6741

«Я закликаю всіх звертатися з пропозиціями щодо розвитку індустріального туризму! Зі свого боку можу гарантувати, що ми зробимо все можливе, щоб ваші кращі ідеї реалізувалися у житті Кривбасу. Бажаю міцного здоров’я, щастя, добробуту та цікавих і незабутніх подорожей!» - зазначив мер Юрій Вілкул.