Планета Кривий Ріг: відбулася головна подія осені для професіоналів туристичної галузі

Фото 2

З 2 по 4 жовтня у Міжнародному виставочному центрі м. Києва відбувся масштабний форум «Україна: Подорожі та Туризм». Організатором форуму виступили компанії «Прем’єр Експо» (Україна) та ITE Group Plc (Великобританія).

26-ий Міжнародний туристичний салон зібрав на одній території міні-локації більше 100 компаній з 25 країн світу.

Серед багатьох вітчизняних та зарубіжних учасників туристичного ринку свій стенд під назвою «Планета Кривий Ріг» представило й наше місто.

Кривий Ріг вже 5-ий раз приймає участь у туристичному салоні та презентує себе, як місто унікальних історій та промислового туризму.

71320438 2124542581187558 2368396618014654464 n

Традиційно Кривий Ріг презентував себе як промислове місто індустріального туризму, що набуває у світі все більшої популярності. Нам є чим здивувати та захопити відвідувачів!

У криворізькій експозиції були представлені промопродукція із описом криворізьких атракцій та найбільш привабливих туристичних об'єктів, зразки залізної руди, коксу та окатишів, амуніція та каски. Своєрідною родзинкою стенду став новий арт-об’єкт – черевички, що розмальовані творчими робітниками ПАТ "Південний ГЗК". Кожен бажаючий мав можливість іх приміряти та сфотографувати.

71280908 2124543091187507 2018771303569293312 n

Гості виставки познайомились з об’єктами, які нещодавно увійшли до Європейського маршруту індустріальної спадщини. Наприклад, кар’єр ПАТ «Південний ГЗК» та коксохімічне виробництво ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» можна було побачити на власні очі завдяки креативній атракції з окулярами VR-360.

«У Кривому Розі багато діючих підприємств і більшість з них практикують екскурсії і тури. Це може бути гарним прикладом для інших туристичних регіонів України, адже Кривий Ріг проходить цей шлях у ролі першопроходця» - сказав Іван Ліптуга, Президент національної туристичної організації України.

«Я закоханий у Кривий Ріг. Кожного разу при його відвідуванні переживаю нові враження. В пам’яті залишився спуск у шахту. Дуже цікаво порівняти спуск у віртуальній реальності завдяки окулярам VR-360 та у справжньому житті» - поділився В’ячеслав Орещенко, гід ГО «Всеукраїнська асоціація гідів».

72129910 2124542654520884 8360758796397576192 n

Окрім того, в межах триденної виставки команда Кривого Рогу презентувала власний проект "Кривий Ріг круглий рік". Туристичний сезон втрачає оберти, усі влаштовуються якнайзручніше на диванах, проте Кривий Ріг має, що показати і в зимовий сезон.

"Це вже друга презентація проекту на туристичній виставці (перша була навесні), але цього разу ми робимо акцент на осінньому, зимовому та весняному видах туризму у нашому місті. Так би мовити, говоримо, що взимку не слід від'їжджати на курорти, адже можна круто провести час і на теренах України." – говорить Ольга Крамаренко, начальник відділу промислового туризму КП "Інститут розвитку міста Кривого Рогу".

До презентації проекту доєдналися гравці туристичного бізнесу залізного серця України (ГО "ТЦ "Кривбастур" і ковальська майстерня "АРТІНІ") та готель "Дружба" (туристам необхідно бути впевненими у комфорті перебування в іншому місті). Розповідали про найцікавіші атракції міста; туристичних операторів, в яких можна замовити тур до Кривого Рогу, та, власне, про заклади розміщення.

Вже традиційною і максимально приємною стала частина розіграшу подарунків після презентації. Влаштували безпрограшну лотерею та розіграли як цінні подарунки, так і сувенірні дрібнички. Усі залишились задоволеними, однозначно!

Тільки-но попрацювали на презентації, як швидко побігли на "B2B WORKSHOP 10 х 10". 10 міст і регіонів України зустрілися із 10 міжнародними байєрами із Азербайджану, Великобританії, Німеччини, Ізраїлю, Кувейту, Латвії, Литви, Польщі, Туреччини та Франції. Результатами реалізації програми промислового туризму, звичайно, поділився Кривий Ріг.

А результати роботи на виставці вже дають про себе знати: телефонні дзвінки, ділові розмови, визначення пріоритетів на майбутнє та окреслення найближчих завдань до виконання.

Наостанок говоримо традиційну фразу: "Усе буде туризм! Усе буде індастріал!". Ласкаво запрошуємо усіх бажаючих особисто познайомитись з «залізним серцем України»!