IndustrialFest-2019: подяки учасникам фестивалю

 IMG 7012

10 жовтня всім учасникам Industrial Fest-2019 урочисто вручили подяки та пам’ятні подарунки.

Фестиваль індустріальної культури IndustrialFest-2019, що проходив 14 вересня у парку «Шахтарський», зібрав під своїм крилом безліч масштабних підприємств, приватних підприємців та фахівців, які мають відношення до розвитку індустріального туризму у Кривому Розі. Організатори заходу - виконком Криворізької міської ради та КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» вважають своїм обов’язком та великим задоволенням відзначити кожного з них.

 IMG 6976

«Ми щиро сподіваємось, що Industrial Fest стане традиційним для нашого міста і буде набирати обертів з кожним роком. Від усього серця дякуємо всім, хто вклав у цей фестиваль частку своєї душі та натхнення. Ми будемо раді бачити вас наступного року та візьмемо до уваги усі ваші побажання!» - звернувся до присутніх Костянтин Касьяненко, директор КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу».

72344219 3088272227913941 7251314605778010112 n

У рамках урочистих заходів до нагородження учасників Industrial Fest-2019 КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» традиційно організовує екскурсії до промислових об’єктів нашого міста.

Цього разу усіх бажаючих запросили на цікаву оглядову екскурсію до коксохімічного виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

 IMG 2068

Екскурсанти на власні очі побачили процес виробництва доменного коксу та отримали відповіді на усі свої запитання від справжніх професіоналів.

У нашому місті ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»  займає площу 5,5 тисяч гектарів. Залізні дороги підприємства складають 8 тисяч кілометрів і тільки 2 тисячі кілометрів приходиться на автомобільні дороги на території промислового гіганта.

 IMG 2100

Гості дізналися, що виробництво коксу – це безперервний процес, а використовується готовий продукт як паливо для доменних печей. Температура для коксохімічного виробництва повинна складати не менше 1000 градусів за Цельсієм.

 IMG 2103

Учасники екскурсії були вражені побаченим та почутим. Фахівці ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» запросили відвідати також інші цікаві маршрути індустріальним велетнем сучасності.

Слідкуйте за анонсами на сторінці фейсбук «Кривий Ріг туристичний» та приєднуйтесь до відкриття нових маршрутів промислового туризму.

Усе буде Industrial!

__

Це цікаво:

Цілих два об'єкти ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" віднесено до Європейського маршруту індустріальної спадщини (Асоціація "ERIH"): коксохімічне виробництво та музей під відкритим небом гірничого департаменту.

Детальніше про об'єкти індустріальної спадщини Кривого Рогу за посиланнями: http://irm.kr.ua/uk/ob-ekti-erih/koksokhimichne-virobnitstvo та http://irm.kr.ua/uk/ob-ekti-erih/museum.