Криворізький індустріальний туризм на Міжнародній туристичній виставці у Варшаві

1

Вперше Кривий Ріг презентував індустріальний туризм на найбільшій Міжнародній туристичній виставці у Польщі "TT Warsaw 2019". Виставка проводиться з 1993 року та щорічно збирає понад 500 експонентів. У 2018 році на неї завітало понад 20 тисяч відвідувачів з усього світу.

Презентували наше місто представники управління економіки Криворізької міської ради та "Інституту розвитку міста Кривого Рогу".

Виставка проходила протягом трьох днів 21-23 листопада 2019 року в Палаці культури та науки (Pałac Kultury i Nauki), який є найвищим хмарочосом Польщі (висота споруди разом зі шпилем 231 м).

2

На виставці свій туристичний потенціал представляли понад 50 країн з п'яти континентів. Цьогоріч Міністерство економічного розвитку об’єднало на національному стенді "UKRAINE" Луцьк, Івано-Франківськ, Кривий Ріг, Тернопіль, Львів, Київ, Чорнобиль, Одесу, Херсон, Трускавець, Хмельниччину та Чернівці з метою презентації унікальних туристичних продуктів та послуг регіонів України.

3

Основною цільовою аудиторією виставки для Кривого Рогу були поляки, яких цікавлять нові місця для майбутніх подорожей. Багато з них вже були у Львові, Києві, Одесі, Трускавці. Але Кривий Ріг – відомий не всім. Тому основна мета нашої презентації на стенді від України – заявити про себе, познайомити потенційних туристів з туристичними індустріальними атракціями міста та запропонувати гарні варіанти для нестандартного відпочинку, а саме пізнавального індустріального туризму.

4

Для ознайомлення з туристичними об'єктами Кривого Рогу гарними наглядними матеріалами стали окуляри VR 360, які дозволили відвідувачам виставки познайомитися з неймовірними рукотворними об'єктами – кар'єром, шахтою, коксохімічним та прокатним виробництвом.

5

Крім того, вражали фотографії промислових ландшафтів міста, експонати виробництва від руди, концентрату до продукції прокатного виробництва, каски з художнім розписом.

6

Сподобалась фраза одного чеха, який трішки недовірливо запитував про наше місто "Скажіть, я зі шкільного курсу географії про Кривий Ріг знаю, що це - індустрія, індустрія...", ми підхопили його слова та продовжили "індустрія дружня до туристів, настільки наскільки дозволяє безпека праці".

7

А ще, приємно було на виставці зустріти українців, а особливо криворіжців, які зараз живуть/навчаються у Варшаві та з гордістю розповідають про те, що це моє місто.... це моя країна! Віримо, що настануть часи, коли вони повернуться в Україну/Кривий Ріг з новими знаннями, навичками та бажанням служити українському народові!

8

Тож, ласкаво та гостинно запрошуємо до "сталевого сердця" України - міста Кривого Рогу!

Усе буде ТУРИЗМ! Все буде Іndustrial!