Презентація результатів роботи Інституту розвитку міста

29 січня 2013 року в приміщенні міськвиконкому відбулося засідання комітету з управління впровадженням Стратегічного плану розвитку міста Кривого Рогу до 2015 року та дорадчого комітету з місцевого економічного розвитку у рамках проекту "Місцевий економічний розвиток міст України" (МЕРМ).

У першій частині заходу було представлено результати роботи Інституту розвитку міста від моменту його заснування. Далі учасники засідання розглянули систему індикаторів впровадження Стратегічного плану розвитку міста та обговорили ключові моменти з цього питання.

В.о.директора Інституту розвитку міста Андрій Нагорний надав змістовний опис діяльності підприємства, висвітлив основні напрямки роботи та досягнення. Було приємно почути схвальні відгуки керівництва міста, адже не зважаючи на відносно короткий час існування – усього 6 місяців- Інститут розвитку зробив чимало:

- розроблено 10 проектів, наймасштабніші з яких «Промисловий туризм», «Велокривбас»,  «Відкрите місто».;

- реалізовано навчально-тренінгову програму «Управління житловою нерухомістю в ОСББ»;

- проведено серію соціологічних досліджень;

- подано заявки на участь у конкурсах з метою отримання грантів.

 Поява таких організацій як Інститут розвитку міста не просто модний тренд, це вимога часу. Не даремно ХХI століття називають «віком глобалізації та інформаційних технологій», і вже беззаперечним став постулат «Той, хто володіє інформацією – володіє усім». Світова спільнота все більше уваги приділяє процесам інтеграції, ініціюючи міжнародні проекти підтримки демократії, сталого економічного розвитку, культурних змін, застосування новітніх технологій і т.д.

Кривий Ріг – сучасний перспективний промисловий мегаполіс, який має усі підстави досягти рівня розвитку європейських стандартів, і Інститут розвитку міста в цій справі дієвий інструмент. Маючи змогу аналізувати вітчизняні та зарубіжні джерела інформації, знайомитись з кращими світовими практиками успішного місцевого розвитку, міжнародними грантовими програмами, інноваціями у сфері енергоефективності, охорони довкілля і т.д., команда ІРМ обирає найбільш оптимальні для Кривого Рогу рішення і намагається втілити їх у життя.

Ми щиро віримо, що зможемо зробити вагомий внесок у спільну справу – розвиток нашого міста, залучивши необхідні для цього інвестиції та реалізувавши соціально-корисні проекти.