У Кривому Розі розпочали прийом заяв від криворіжців на отримання допомоги в оплаті комунальних послуг

фото 2

З 2 лютого 2020 року у 40 пунктах розпочато прийом документів на отримання часткової компенсації на оплату послуг тепло- або водопостачання та водовідведення або на управління чи утримання багатоквартирного будинку.

У Кривому Розі чотири роки працює соціальна ініціатива міського голови Юрія Вілкула щодо надання допомоги криворіжцям в оплаті комунальних послуг.

Щороку допомогу у вигляді компенсації на оплату послуг тепло- або водопостачання та водовідведення отримують понад 140 тисяч жителів.

Цьогоріч, за завданням мера, розширено перелік послуг, на які надається часткова компенсація. До існуючих раніше – тепло-водопостачання та водовідведення додається послуга з управління будинку.

«Тепер криворіжці зможуть отримати компенсацію у розмірі 500 грн на оплату послуг тепло- або водопостачання та водовідведення, або на управління чи утримання багатоквартирного будинку. Також, ті жителі, які зареєстровані та мешкають у гуртожитках, окрім відомчих та студентських, зможуть отримати компенсацію на два види послуг. Причому, по 500 гривень на кожну. Перша матеріальна допомога - на утримання будинку, а друга на вибір мешканця гуртожитку: за постачання теплової енергії або за централізоване водопостачання і водовідведення», - зазначила Інеса Благун, директор департаменту соціальної політики.

Вперше, цього року спрощено процедуру надання документів на отримання часткової компенсації.

«Вже не потрібно надавати копії паспорта пільгового посвідчення, довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків, копії трудової книжки тощо. Достатньо мати при собі тільки оригінали цих документів і довідку з навчального закладу або з місця роботи, для безробітних - з центру зайнятості. Хотілось зазначити, що не варто поспішати та стояти в чергах заяви та документи будуть прийматися до 1 грудня 2020 року», - сказала І. Благун.

Для отримання компенсації необхідно звернутися до пунктів прийому або до Центру надання адміністративних послуг «Віза» і мобільного офісу.